Milans

Контурна пудра Kevyn Aucoin

Контурна пудра Kevyn Aucoin
Контурна пудра Kevyn Aucoin

Контурна пудра Kevyn Aucoin, ця покупка була спонтанною. Я збираю подарункову косметичку для мами, скуповую деякі позиції 😅 обираю лише те чим користуюсь сама, і раптом побачила цю малютку від Kevyn Aucoin. Скажу відверто- я не прихильниця сухих контурінгів, але мати щось від цього візажиста звісно кортіло. Продукції було не багато, можливо я б обрала бронзер якби він був 😂, але контуринг так контуринг…

Дуже сподобався, стійкий, не пятнить, але пилить тому треба обережно набирати на пензель, гарно розподіляється як на лонг веар, так і на зволожуючему тоні. Можливо на зволожуючему, такому як футурист ( Estee Lauder Futurist Hydra Rescue SPF45 ) влітку буде навіть краще ніж контуринг у стіку ( анастасія чи фенті ), тому що стіком «юлозити» по «вологому» фінешу - не так зручно.

Використовую пензлі від Zoeva вони десь є в моїх дописах. До того ж, стосовно пензлів зоєва - в мене один тріснув 😳 просто лежав собі відпочивав, я його дістала через деякий час та побачила що є тріщінка… Тому передивлюсь своє ставлення до «zoeva”. В мене дуже багато пензліа, і деяким по 10 років мінімум, навіть в найдешевших такого не траплялось. Я вражена, та трохи засмучена 🥺 фото додам нижче.

Тож цією обновкою я задоволена ❤️ не буде зайвим на поличці 🫶

Допис пишу під палеткой, тому що контурингу не представлено на мейкап, а в палетці хочаб є цей колір.

Контурна пудра Kevyn Aucoin
Контурна пудра Kevyn Aucoin
Контурна пудра Kevyn Aucoin
Контурна пудра Kevyn Aucoin
Контурна пудра Kevyn Aucoin