Багацька Ірина

Як зробити красивий тон обличчя? Огляд засобів для тонування та контурингу від Lamel

Як зробити красивий тон обличчя? Огляд засобів для тонування та контурингу від Lamel

На черзі в нас заключна частина тестування засобів із подарункового боксу від Lamel. Я протестувала тональну основу Smart Skin Serum Tinted Foundation, пудру Smart Skin Compact Powder, консилер OH My Clear Face, BB Contour, BB Blush та BB Highlighter.👌

Підбір продуктів дуже цікавий. Тепер детальніше по кожній позиції.🧐

Як зробити красивий тон обличчя? Огляд засобів для тонування та контурингу від Lamel

Я у захваті від цієї основи.🥰 Неймовірно приємна текстура. Засіб легко лягає на шкіру, я пробувала тушувати і пензлем, і спонжем – в обох випадках нанесення дуже легке і тонке. Добре перекриває дрібні недоліки та легкі почервоніння. Не впевнена, чи впорається ця основа з чимось більш серйозним, але в цілому зі своїм завданням він справляється на 100%.👌 Крім того, після основи шкіра відчувається зволоженою.

Також продукт має SPF 30, що теж приємно.

Я протестувала 2 відтінки:

  • 401 Porcelain – ідеально підійшов для моєї білої шкіри.👌
  • 402 Beige – гарний теплий, світло-бежевий відтінок.

Обидва тони мають гарний, трохи наче «вологий» фініш.

Прекрасне доповнення до тональної основи цієї ж серії. Приємна, шовкова текстура добре лягає на шкіру вирівнюючи колір та усуваючи жирний блиск. Вона дає досить легке покриття, тож зовсім не обтяжує макіяж.

Хочеться відмітити дуже зручне пакування.👌 Під пудрою є додатковий відділ із дзеркальцем та спонжем для нанесення засобу.

Я тестувала відтінок 402 beige – світлий з теплим підтоном.

Мені продукт сподобався, навіть дуже. Добре перекриває синці під очима (моя часта проблема🙈), а також зайві почервоніння на шкірі.

Текстура приємна, наноситься дуже легко. До речі, окрім аплікатора для нанесення в пакуванні передбачено і аплікатор для розтушовки. Мені зручніше користуватися спонжем чи пензлем, але вбудований теж непогано справляється із завданням.

Протестувала 2 кольори:

  • 401 світло-бежевий – більш світлий і з холодним підтоном.
  • 402 глибокий бежевий – трохи темніший і більш теплий.

Зустрічала відгуки, щодо сушіння… Я особисто поки що нічого подібного не помітила, хоча в мене дуже чутлива шкіра. Можливо це індивідуально.

Які і у попередніх засобів, текстура у контура дуже легка. Він просто наноситься і добре та швидко тушується.

Достатньо стійкий, гарно тримається на шкірі, не скочується.

Підтон тут скоріше холодний.

Зі своїм завданням створювати природну тінь на обличчі справляється на відмінно.

Чудові кремові рум’яна мають легку текстуру, завдяки чому їх дуже просто розтушовувати звичайним пензликом. Крім того, BB Blush дуже пігментовані, тож витрата продукту мінімальна.

Вони мають натуральний фініш і прекрасно освіжають макіяж.

Я тестувала 2 відтінки:

  • 401 tea rose – приємний рожевий колір з теплим підтоном.
  • 402 pink blossom – теж рожевий, але більш холодний.

Постаралась показати різницю, але на фото не дуже добре відно.

Це сяяння просто любов.😍 У продукту прекрасна консистенція, яку легко наносити і тушувати пензликом. Для створення легкого блиску потрібно зовсім трохи продукту, якщо бажаєте більш виражений ефект, то нанесіть більше засобу.

2 прекрасні кольори для різних макіяжів:

  • 401 pearl – більш світлий і холодний тон. Мій фаворит.🥰
  • 402 sunstone – трохи темніший і тепліший колір.

Єдине, у румʼян, хайлайтеру і контуру немає аплікатору, тож важливо наносити обережно, щоб не переборщити.

В макіяжі всі продукти виглядають дуже гармонійно і прекрасно поєднуються.👌

Продуктами для створення тону шкіри і контурингу я задоволена, особливо навіть немає до чого прискіпатися.😊 Про співвідношення ціна/якість, я взагалі мовчу – це дуже круто.👌

Щиро дякую за увагу.💗