Mariia Braden

Палетка від Revolution Makeup - Game of Thrones

Палетка від Revolution Makeup - Game of Thrones

Як фанатка не змогла пройти повз, шкодую що не бачила цей продукт раніше ☺️

Упаковка палетки компактна , щільно закривається.

Дуже радують назви кольорів які відносяться до серіалу: Castle, Dragon, Essos тощо, це спонукає придумати макіяж з назвами що викликають емоції 😄

Багато повсягденних кольорів які можна кастувати як класику з чорними стрілками під коричневі та бежеві тіні. Тому сказати що кольори особливі , - ні це не так. Єдина особливість це поєднання різних типів червоного кольору з кольорами щоденного мейкапу.

З моїх улюблених які я хотіла затестити це червоний Dragon та сірий з шимером Warrior ⚔️

Палетка від Revolution Makeup - Game of Thrones
Палетка від Revolution Makeup - Game of Thrones
Палетка від Revolution Makeup - Game of Thrones
Палетка від Revolution Makeup - Game of Thrones

Добре тримаються на очах. З базою під очі (користуюсь базою від бренду Manhattan - Eye primer) сміло носились 8 годин, не потекли і не посипались: я не займалась сильно фізичною активністю, сиділа за ноутбуком та ходила в магазин, температура була 7 градусів. Коли змивала макіяж то він ще був в доброму стані.

Свотчі демонструю вище.

Кольори палетки не дуже матчаться з моїм волоссям , бо зеленоволосих наіздниць драконів не було в серіалі, тому прячу волосся назад ☺️

Ну що, привіт Деймон, мій войовничий мейкап для битви з Хайтаурами готовий🖤🐉

Рекомендую всім хто фатаніє від серіалу, дуже підійде до Вашої колекції та зробить Вам войовничий настрій королеви 😘🖤