alena.rosee

Класична Матовість | Pierre Rene

Класична Матовість | Pierre Rene

Дівчата, якщо ви шукаєте класичну матову помаду без глухого фінішу, зверніть увагу на цю золотаву крихітку💄

Натискай "Дізнатись більше" щоб подивитись свотчі 🤩

Класична Матовість | Pierre Rene

🧡Пакування:

Помада продається в картонній корочній коробочці, де вказано номер відтінку, інформація від виробника. Сама ж помада в гарному металевому золотому футлярі, який закривається на магніт. Це дуже зручно, помада не відкривається сама в сумці чи в косметичці. Сам золотий футляр виглядає дуже презентабельно.

🧡Консистенція: кремова матова, без шиммера чи блискіток

🧡Запах: пахне легенько просто помадою, саме класичний помадний аромат

Ефект:

Помада наноситься легко , на свотчах я наносила на губи одразу зі стіка, без пензлика, в неї така консистенція, що нанесення дійсно акуратне.

Фініш не глухий, а класично матовий, я б сказала трошки навіть сатиновий, але без краплі шиммеру. Помада легка на губах, не відчучається, має навіть зволожувальні властивості.

По стійкості переживе легкий обид, каву - чай.

Не скачується в куточках губ, легко стирається, не потребуючи спеціальних засобів.

Помада дійсно комфортна по всім параметрам.

🎨Про колір: в мене 39 Warm Words  - що в перекладі як "Теплі слова", складно було зловити на фото саме той відтінок у стіку, але на свотчі колір передався правильно.

Це теплий кашеміровий коричневий нюд з легкою пудровою розовинкою, також в теплому підтоні.

Колір ну 100% осінній та я б сказала універсальний, це не цеглинка чи коричневий без підтону, але на різному підтоні шкірі виглядає трошки по-разному, на мені більш є та розовинка, давала пробувати мамі - на ній просто теплий нюд.

🧡

Дякую за увагу 💕

Додаю Свотчі :

  • фото при денному освітленні
  • фото при теплій лампі (підписала)
  • свотч на руці при лампі середньо - холодного освітлення

Помада трошки хамелеонить в залежності від теплоти освітлення ✨