Поживний зволожувальний крем для обличчя Eveline Cosmetics Beauty & Glow Water Bomb! Moisturizing &

Поживний зволожувальний крем для обличчя Eveline Cosmetics Beauty & Glow Water Bomb! Moisturizing &

Розпочну з того, що маю комбіновану шкіру. Даний крем універсальний, можна використовувати, як вдень так і вночі. Підходить для всіх типів шкіри в тому числі для чутливої. До таких кремів я відношусь з обережністю, все ж таки вважаю, що у кожного типу шкіри є свої особливості тому має буди відповідний догляд.

Зацікавив від мене своїми живильними компонентами в складі та обіцянками про усунення лущення шкіри. В період холодів часто маю проблему в зоні крил носа такі, як лущення шкіри, особливо помітно після нанесення тонального крему.

Крем містить в собі три форми гіалуронової кислоти, яка проникає в шар епідермісу та утримує вологу.

Алое вера та кокосова вода нормалізують гідратацію, натуральні олії- живлять.

Крем блакитного кольору має цікаву консистенцію, щось середнє між кремом і гелем.

Шкіра вбирає його швидко, не залишає після себе ефекту плівки чи так званого млинця. Не відчувається липкіть.

Аромат солодкий в міру насичений.

Використовую крем на протязі 3 місяців, застав він і спеку. Шкіру не обтяжує ну і зволоження в осінню пору поки, що достатньо.

Чудово підходить, як база під макіяж.

Все ж таки на мою думку цього крему для сухої шкіри буде не достатньо, хоча як денний догляд може бути. Для комбінованої шкіри мені поки, що підходить.

Поживний зволожувальний крем для обличчя Eveline Cosmetics Beauty & Glow Water Bomb! Moisturizing &