Фечко Христина

Образ на Хелловін

Образ на Хелловін

Хелловін — це не час нечисті, а час колоритних образів та виру фантазії: від іншопланетянена та монстра з сторінок твору до тендітної принцеси чи світової знаменитості
Це час перевтілення в будь-кого чи будь-що

Сьогодні поділюся образом, який був зроблений до Хелловіну, та розкажу як його зробити

Отже, макіяж обов'язково починаємо з знайомого всім нам зволоження шкіри, зволожую Інтенсивним зволожувальним кремом для обличчя, рук та тіла з олією жожоба та вітаміном Е Nivea, а далі обійдемося без тонального, так ми зможемо отримати реалістичніший вигляд шкіри
Брови я уклала, але не надто акуратно, з цим мені допоміг віск для брів Mayur Wax Brow Styling
Після цього аби-як наношу чорний каял LAMEL Make Up Kajal Eye Liner на слизову і трохи розтушовую в міжвійку і трошки заходжу на нижню повіку
На рухому та нерухому повіки наношу коричневі тіні з палетки LAMEL Make Up Eyeshadow 16 Shades Of Brown та розтушовую, тут можна не перейматися про симетричність нанесення тіней, також наношу трішечки коричневих тіней на губи

На вії достатньо нанести трішечки туші Eveline Cosmetics Variete Lashes Show Full Volume Ultra-Length Mascara

Наношу рум'яна на щоки та ніс Colour Intense Matte & Soft Blush
Макіяж можна закінчити на цьому етапі нанісши блиск для губ навколо очей, трішечки на повіки та рознісшу по щоках, не бійтеся наносити блиск під ніс, також блиск нанощу на губи

Для ефекту крові я використовувала туш Colour Intense Be Bold Mascasra в червоному відтінку, її я нанесена біля очей та під ніс, також трохи додала на пальці на руках
Для візуального поглиблення "рани" варто нанесла коричневий олівець LAMEL Make Up Kajal Eye Liner, на центр "рани" і для ще більшої глибини раджу використати, знову ж таки, на центр "рани" синій каял

Синці теж раджу робити змішуючи в маленьких пропорціях синій та червоний кольори

Зверху на "рани" наношу блиск щоб надати вологого ефекту

От такий Хеллоуїнський образ вийшов 😱

Як вам?