ksnklb

Маска для волосся Tink

Маска для волосся Tink

Кондиціонер, бальзам, маска... і це все закріпити олією. Хіба не такий рецепт неймовірного вигляду волосся? Зазвичай я намагаюсь скоротити цей список, і я була вражена тим, що бюджетна маска здатна виконати усі обіцяні функції та навіть дати непоганий блиск волоссю.
Так, маска без спецефектів, та вона якраз чудово пом'якшує волосся, зволожує його і полегшує розчісування.
У таку пору, як зараз, моє волосся схильне до сухості та може магнітитись, з цією маскою такої проблеми у мене не було.
Така якраз хороша база за невелику ціну, і я навіть не здивована, що вона майже завжди sold out.
Приємно, що у складі є моя улюблена олія жожоба, а ще олія зародків пшениці, гліцерин, екстракт грейпфрута, екстракт зеленого чаю, молочна кислота.
Консистенція у маски густа, кремова, біла з легким сіруватим відтінком. Аромат кремово-цитрусовий, на волоссі не залишається.
При нанесенні ця маска розприділяється нормально по волоссю, одразу не вбирається, адже досить густа, та при цьому не обтяжує. Змивається легко, і не жирнить волосся.
Баночка звичайна, як для такого типу продукту, кругленька, об'єм 250мл. Дизайн у стилі Tink: яскравий грейпфрут на чорному фоні, на баночці вказана уся потрібна інформація. Під кришечкою є захисна мембрана.

Маска для волосся Tink
Маска для волосся Tink
Маска для волосся Tink
Маска для волосся Tink
Маска для волосся Tink