Мілена

Хна для брів

Хна для брів

Раніше я фарбувала брови лише фарбою, а тут вирішила спробувати хну. І чесно кажучи я дуже здивована, бо з фарбою такого не було.

Що ж, в інструкції вказано тримати її від 5 до 30хв, фарбу я завжди тримаю приблизно 30хв, тому вирішила і хну тримати цей ж самий час. І змивши я отримала дуже чорні брови.

Хну треба змішувати до такої кашоподібної консистенції, не рідкої, тому мені було важкувато вивести форму. Також хна починає підсихати і змити її потім важкувато, у порівнянні з фарбою.

Стійкість просто 10/10. На руці на 6-тий день ще залишився слід. На бровах також добре тримається, особливо на волосках, враховуючи те, що я при вмиванні наносила туди пінку та доглядові засоби.

По-перше, це консистенція, фарба краще наноситься, точніше простіше та легше змивається.

По-друге, стійкість та проявлення, фарба менш стійка та проявляється не так темно.

Я думаю дати хні ще один шанс, але тримати її трохи менше, бо те як вона добре тримається мені дуже подобається. Якщо ви хотіла спробувати дуже раджу, але спочатку спробуйте на руці і оберіть саме підходящий вам час, бо я вирішила "та нащо воно треба і так буде нормально", але щось пішло не так.