Вікторія

Такий чудовий санскрін d'Alba UV Essence Waterfull+ Tone-Up SPF 50+ PA++++ Sun Cream

Такий чудовий санскрін d'Alba UV Essence Waterfull+ Tone-Up SPF 50+ PA++++ Sun Cream

Я знаходжуся в пошуках хорошого санскріну саме з тонуючим єфектом на літо, щоб не треба було ще щось наносити у спеку. Готовна проблема - це пошук не безкінечно білого кольору тону, бо я люблю загорати, в зимку викорустовую автозасмагу, то і санскрін має бути не білосніжним

Такий чудовий санскрін d'Alba UV Essence Waterfull+ Tone-Up SPF 50+ PA++++ Sun Cream

Тут колір трохи рожевий, схожий на Клінік для зони під очима. Має дуже приємну легку кремову текстуру.

Окремо мене привабив богатий склад. Тут є фірмовий екстарк білого трюфеля, який ледь не магією володіє, а також багато різних екстраків, масел, алатонін та гіалуронова кислота. В мене шкіра здатна до сухості, тому планую цей санкрін використовувати замість денного зволожуючого крема

Крем досить легкий, легко розподіляється, спочатку від трохи біло-рожевий, але досить швидко підлаштовується під колір шкріри і от тут відбувається магія. Важко це зафіксувати на камері, але шкіра стає кращою, наче увімкнули легкий фільтр на камері. Є ненав'язливе саяння, але не жирний блиск. Намагалася сфоткати цей ефект, сподіваюся, хоть щось помітно))

Мені санскрін сподобався. Носила його і соло, і під ВВ-крем, і під пудру. Пройшов випробовування тренуванням. Зволоження від нього мені вистачає, шкіра не стягується на протязі дня.

Також, на ньому добре тримається косметика, не скатується, не стікає

З доглядом він у мене також не конфліктував

Головний плюс для мене - це легкий блюр, особливо разом з ВВ-кремом. Він як хороший праймер. Робить трохи краще.

І найголовніше - це захист від сонця

Отже насолоджуємося сонячними промінчиками та лишаємося з гарною шкірою :)