Alina_Demchenko

Закортіло солоденького : Fresh Juice Chocolate and Marzipan

Закортіло солоденького : Fresh Juice Chocolate and Marzipan
Закортіло солоденького : Fresh Juice Chocolate and Marzipan

Отдже, мені закортіло щось новеньке для моїх релакс вечорів. Спочатку думала на гель, чи піну. Але вибрала скраб. А все чому ? Тому що він пахне шоколадом. А я як любителька солоденького - не могла втриматись.

Це цукровий скраб і раніше - я таким не користувалась. А ось з цим брендом - добре знайома. В них мені подобались гелі, бо вони були бюджетні, гарно пінились і у ванній стояв приємний аромат. Тому я очікувала на невечку приємну віддушку.

Пробачте, а як так вийшло, що коли тільки я відкрила баночку, я відчула такий сильний аромат торта, що мені дуже сильно закортіло їсти ?! Це не законно !!!! Засоби для тіла не повині пахнути так смачно !!!!

В каруселі додам склад, але говорити про нього нічого не буду - бо я не розбераюсь.

Закортіло солоденького : Fresh Juice Chocolate and Marzipan
Закортіло солоденького : Fresh Juice Chocolate and Marzipan

Текстура доволі приємна. Нагадує трохи якусь іриску чи ягоди з цукром. Ось так доречі : в дитинстві, бабуся змішувала полуницю з цукром і я то їла. Вона густа, але все старається утекти - ковзає. По перше хочу сказати ось що : в цьому скрабі дуже багато масла. Воно прям проступає. Я тільки доторкнулась до скрабу і на руці вже жирна пляма.

Аромат при контакті з шкірою - стає ще яскравішим. Терти шкіру так довго складно ))) При контакті з шкірою - цукор починає танути і коли ще не змивши скраб з однієї частини тіла, починаєшь скрабувати іншу - відчуваешь липкість, неначе солодкий час перекинув.

Але все щезає, як тільки занурюєшь у теплу воду. По перше в ваній кімнаті ще годину стояв аромат торту ( мені більше нагадує аромат саме торт, а ніж шоколад ) . Я лежала і кайфувала з цього))) Шкіра після скрабу дуже гладенька і зволожена. А руки взагалі - ідеальні ( бо я їми терла себе десь хвилини 3) . Аромат на шкірі тримається гарно. Скільки годин/хвилин - не скажу, бо потім нанесла лосьон для тіла.

Але скраб мені дійсно сподобався. Не знаю на скільки його вистачає, але думаю що не на довго. Тіло велике - баночка не дуже)))

Хочу тепер спробувати з грушею, маракуєю та апельсином. Думаю що аромати будуть не гірше )))