Alina_Demchenko

Revolution Fragrance Passion : що я отримала вибираючи аромат на осліп?

Revolution Fragrance Passion : що я отримала вибираючи аромат на осліп?
Revolution Fragrance Passion : що я отримала вибираючи аромат на осліп?

На осліп - то дуже гучне зауваження. Я трохи розбираюсь в нотах, в ароматах тому плюс мінус - вибираючи щось в інтернеті, я отримую більш менш гарний результат. І ось я вирішила спробувати цей бренд. В мене був досвід в тому, що часто - бюджетна парфумерія випускає гарні аромати або бюджетні дублікати популярних люксових/нішових ароматів.

Revolution Fragrance Passion - містить в собі ноти, які я дуже полюбляю. Спеції, шоколад, дерево та пачулі. Все це вказує на східний солодкий аромат, з присмаком гірчинки. Але одна нота робила його дуже цікавим. Земляниста нота. Я думаю ті хто розбираються в ароматх, вже почали розуміти, чому я обрала цей аромат: Black Orchid Tom Ford. В них доволі схожі базові ноти. Так, парфум від Revolution плоский, я розуміла це коли замовляла його. Тут нема квіткових нот, нема тієї розкоші, якою віє від Блєк орхід.

Revolution Fragrance Passion : що я отримала вибираючи аромат на осліп?

Revolution Fragrance Passion- це гіркий шоколадний аромат з нотами якоїсь землянистості. На старті ви отримуєте таку дозу солодкого шоколада, що не розумієте, хто у здоровому глузді порівняв ці аромати. Але трохи пізніше, вилазить гірчинка , можливо якийсь перець. І я скажу так : спочатку, я не відчула схожості, аж поки не була в одному приміщені з дівчиною в якої є Black Orchid.

-О, в тебе теж Black Orchid. - сказала вона, коли відчула аромат на мені

Я була в такому шоці. Людина, яка постійно їм користується подумала що на мені той самий землянистий аромат від Тома Форда - зломали уяву про Passion. Я не буду говорити що аромат є дублікатом, ні вони не схожі на 100%. Але щось схоже є.

Мінуси аромату від Revolution: нема такого шлейфу і багатогранності. Але стійкість гарна. Вона більш інтимна навіть, але на шкірі тримається добу так точно. І це у холодну пору року з моєю суперхолодною шкірою.

А ГОЛОВНЕ ТУТ ЦІНА !!!

Я купила його в двічі дорожче ніж ціна зараз на мейкапі, але навіть та ціна - здавалась мені за малою. Ви отримуєте за смішні гроші аромат, який звучить дійсно добре (дорогобагато) і налит в дуже красивий флакон з якісним дозатором. Цей флакон не соромно поставити на туалетний столик. Він справді шикарний.

Я можу сказати, що в захваті. І трохи засмучена що не замовила його на макіяжі, тому що він тут стоїть КОПІЙКИ