Hanna Domashenko

Дбайливий та ароматний догляд за тілом!

Дбайливий та ароматний догляд за тілом!
Дбайливий та ароматний догляд за тілом!

З брендом BABE я раніше не була знайома (хоча навіть багато яких позицій додала на MakeUp в улюблене, але досі нічого не придбала😄👌). Та завдяки конкурсу в MakeUp Club я виграла чудовий бокс, в якому був цей бальзам для тіла🤗.

Признатись чесно, я обожнюю всілякі ароматні штуки для тіла! Чого в мене тільки не було: від Dove до Вікторії Сікрет і купи інших брендів!.. Тому малишці від BABE я неабияк зраділа!

💌Про продукт. В мене тревел версія бальзаму для тіла - 100 мл. На дозаторі є дуже зручний стоппер, тому такий флакончик чудово брати з собою в поїздку: він точно не розіллється та не зіпсує вам речі! Дуже зручно!

💌Консистенція. Як запевняє нас виробник - це бальзам, що при контакті з тілом утворює ніжну олійку. Так це і виявилося на практиці. В момент, коли розприділяєш продукт по шкірі - він дійсно перетворюється на ніжну, ароматну олійку. Шкіра стає зволоженою та сяючою!

💌Аромат.Пахне він просто як гарний крем, не можу підібрати опис до аромату, але він дуже приємний! Хочеться постійно себе нюхати!

Цей бальзам вартує кожної гривні, бо він неперевершено зволожує шкіру, зручний у використанні та має бомбезний аромат!

Дбайливий та ароматний догляд за тілом!
Дбайливий та ароматний догляд за тілом!