Alyona Fedyk

Безальтернативні: олівці для брів Chanel Stylo та Dior Diorshow

Безальтернативні: олівці для брів Chanel Stylo та Dior Diorshow

Я вже роками користуюсь цими олівчиками, і зізнаюсь, задоволена абсолютно всім: стійкістю, відтінками, текстурою та простотою у використанні.

  • Dior Diorshow – це найкращий декоративний засіб, без якого я не уявляю свого життя. Коли робила огляд ТОП-5 продуктів з моєї косметички, він був там і залишається донині:) Цим мікроолівцем дійсно дуже легко промалювати волоски. Мені це потрібно, оскільки на одній брові маю шрам, де волосинки не ростуть( Доводиться викручуватись. Достатньо лише раз познайомитись з олівцем Diorshow вживу – і відмовитись від нього вже буде неможливо:)
  • Chanel Stylo я обрала, коли не знайшла свого відтінку Dior, а цей видався мені схожим. Водостійка формула та доволі суха текстура дала мені зрозуміти, що цей олівець – ідеальний варіант для літа. Власне, лише в теплий сезон я його і використовую. До того ж, відтінок на моїх бровах трішки тепліший, ніж Діор, тому засмагле обличчя – те, що потрібно для гармонійності.
Безальтернативні: олівці для брів Chanel Stylo та Dior Diorshow

Насправді вони дійсно схожі та ідеально підходять світло-русявим, русявим і холодним блондинкам. Для мене різниця лише в текстурі та, власне, грифелі. Dior гарно контактує з фіксувальними гелями та милом для брів, тому навіть на фото моделювання брови з Dior більш вдале. З Chanel мені складно знайти спільну мову, якщо попередньо на брови я нанесла щось слизьке:))

У мене відтінок 001. І тут ремарочка. Я завжди намагаюсь “схопити” 001 Universal Brown, бо у бренда є також відтінок 001 Brown. Вони відрізняються зовсім трішки: Universal має холодніший відтінок, ніж просто Brown, але на бровах вони дуже подібні. Чому бренд створив тих два відтінки і так підступно їх назвав – питання для мене відкрите) Фото додала вище.

  • Тонкий грифель, яким можна малювати волоски.
  • Дуже легко контролювати насиченість кольору шляхом натиску олівця на шкіру.
  • Хороша стійкість: якщо не терти постійно брови, то легко протримається до кінця дня і не втратить колір.
  • Текстура жирніша, ніж у Шанель, але все-одно доволі суха, якщо порівнювати з восковими олівцями. Швидко схоплюється і абсолютно не розмазується.
  • Зручний тоненький корпус з такою ж мікрощіточкою, як і сам грифель, що закривається кришкою. Грифель викручується автоматично, однак не лякайтесь, що немає ще однієї кришечки. Вона не загубилась, її просто немає:)

Демонструю відтінок 806. Навіть у найспекотніший день, у дощ або під час купання в морі чи басейні, ваші брови залишаться такими ж охайними. Цей олівець можна вважати найвитривалішим з усіх, які мені довелось тестувати.

  • Плаский продовгуватий грифель. В перші рази використання він малює тонкі лінії, але в подальшому служить лише як олівець для пудрового ефекту брів.
  • Дуже суха текстура. На руці він просто нестерпний)) Але на обличчі він більш слухняний, можливо через тональний крем або себум, та головне – засіб лишає красивий холодний пігмент.
  • Ним зручно робити брови більш чіткими, легко промальовувати хвостик, якого мені завжди не вистачає.
  • Олівець гарно розтушовується. Раніше була велика вбудована щіточка, схожа на ту, що у тушах для об’єму. Але в останній версії олівчика її вже немає((
  • Красивий пудровий фініш.

Ну а тепер, красуні, я дуже хочу, аби ви не мовчали та видали мені секрет: який же олівець зможе замінити мені цих два? Можливо у вас є дійсно класні варіанти. Буду дуже вдячна за наводку.