О'L

#mymorningroutine

#mymorningroutine

Звісно, що першим етапом є очіщення. Наразі використовую Clean magic face wash від florence by mills. Вже робила щодо нього допис, проте, з того часу думка моя трішки змінилась і зараз я гадаю, що спочатку не дооцінила його. Дуже гарний ніжний продукт, який також можно використовувати як засіб для зняття макіяжу. Наразі це вже друга моя повна версія невраховуючи ще кілька тревел-сайз.

#mymorningroutine

Тонізація є другим етапом. У складі цієї есенції центелла, екстракт водорстей та вітамін С. Вона покликана вирівняти Ph-баланс, зволожити та заспокоїти шкіру, вирівняти тон та надати гладкість.

Та, не дивлячись на те, що до Natureal я ставлюся з любов'ю, цю есенцію довикористовую та, мабуть, більше не придбаю. Має запах чогось кислого, випадає осад та іноді пече, якщо шкіра десь подразнена. Також хотілося б, щоб розпилення було більш мелкодисперсним. Розпорошую просто на чисту шкіру.

Для обличчя чергую Jole Vitamin C Serum та The Ordinary Ascorbyl Tetraisopalmitate Solution 20%.

Від Jole це мій перший та поки що єдиний продукт. Загалом сподобався. Має жовтий колір та запах аскорбінки. Непогано вирівнює тон та зволожує шкіру. Баночка вже майже порожня, тож продуктом наче задоволена.

Щодо The Ordinary Ascorbyl Tetraisopalmitate Solution 20% - то це взагалі моя любов! Користуюсь нею біля двох років та обов'язково придбаєю ще. Не дивлячись на те, що це олійка, вона швидко вбирається та робить шкіру шовковою та надає комфорту (маю суху шкіру, тож відчуття суто мої). Раджу від щирого серця!

Щодо очей, наразі "юзаю" The Ordinary Caffeine Solution 5% + EGCG. Для мене це той продукт, якій виявися не добрим та й не поганим. Для мене він "працює" лише в парі з гарним кремом, самостійно ж ніяк себе не проявляє. Та поки я все рівно не знайшла нічого більш кращого, тож користуюсь ним або чергую з Argireline Solution 10%, який до речі також дуже люблю. А ще наразі задивляюсь на їх Multi-Peptide Eye Serum.

Щодо цього пункту, то тут я в пошуку своїх продуктів (

Деякий час дуже полюбляла Yves Rocher, аж поки не зрозуміла, що є багато інших більш гарних засобів на цю вартість. Тож, наразі довикористовую це та вже шукаю щось інше.

Хоча загалом цей крем під очі з роликом не погано себе поводить разом із кофеїном від The Ordinary. До речі, не знаю, чи то особливості організму, чи то дійсно так працюють косметичні засоби - набряків під очима ніколи не маю, лише синці, та й ті обумовлені рівнем гемоглобіну.

Крем для обличчя наче має непоганий фільтр, та наразі я дуже багато часу проводжу за ноутом, тож сильно переймаюсь щодо "блакитного світла" та активно шукаю HEV-засіб. Буда вдячна за поради з цього приводу.

Поки задивляюсь на Payot Blue Techni Liss та сподіваюсь на більш доступну знахідку.

Тут все просто - використовую якийсь звичайний бальзам. Наразі це BioFresh Yoghurt & Organic Rose Oil Lip Balm

https://club.makeup.com.ua/post/1838/

Хоча чергую також із Sister's Aroma

https://club.makeup.com.ua/post/2140/

Для вій засіб від Foltene. Його щиро раджу та хочу створити окремий допис щодо нього, та от ніяк лише не можу сфотографувати якісно свої вії )))