Nastya.Hurma

Мої бюджетні новиночки від D'oliva Pharmatheiss, Pharma Hyaluron , L'Oreal Paris

Мої бюджетні новиночки від D'oliva Pharmatheiss, Pharma Hyaluron , L'Oreal Paris
Мої бюджетні новиночки від D'oliva Pharmatheiss, Pharma Hyaluron , L'Oreal Paris
Мої бюджетні новиночки від D'oliva Pharmatheiss, Pharma Hyaluron , L'Oreal Paris
Мої бюджетні новиночки від D'oliva Pharmatheiss, Pharma Hyaluron , L'Oreal Paris

що було в моєму замовлені є в каруселі) замовлення було всього на 403 грн (крем D'oliva Pharmatheiss (Olivenol) Cosmetics (50ml) зі знижкою за 233 грн та тонік D'oliva Pharmatheiss (Olivenol) Cosmetics (200ml) зі знижко 170грн) в подарунок отримала сиворотку Pharma Hyaluron (Hyaluron) Pharmatheiss Cosmetics Active Concentrate Anti-wrinkle + Moisturizing Elixir (13ml) ціна якої більша за все моє замовлення (404грн). Та приємним бонусом були саше-сиворотки в подарунок від L'Oreal Paris.

Крем на шкірі приємний, для моєї сухої шкіри підійшов (але повне враження ще рано писати), шкіру не стягує, добре підійшов під макіяж. тонік бомбезний за свою ціну, але особливих результатів ще не помітно.

сиворотка від Pharma Hyaluron досить цікава, маскою не лягає і не скочується. зазвичай сиворотки мені ніякого результату не дають, ця наче трохи розглядує. нічна від лореаль дуже сподобалась, думаю, що замовлю повномірний розмір)

це мій перший допис, не судіть суворо ))

Nastya.Hurma
2
Підписники
0