Vikulyk

Моя колекція парфумерних мініатюр

Моя колекція парфумерних мініатюр

Дуже люблю мінічки саме у оригінальних флакончиках, красота баночки основна причина, яка спонукає мене до от такого колекціонування. Також я жалію багато платити за мініатюру, більше 400 грн точно віддам, але раптом оформлення зовсім круте, то поступлюсь цим принципом.

Почнемо з Chanel, обожнюю їхні лаконічні бутильочки, особливо coco і №5, а такий малесенький літраж дуже умиляє, нереальні красунчики... Доречі мініатюра №5 є на мейк ап за 379 грн.

Моя колекція парфумерних мініатюр

Тут флакончики ненастільки лаконічні, але все ж таки дуже гарні, деякі я маю у повнорозмірі (Poison і Jadore), а Dolce Vita, то моя підліткова любов )

Обожнюю Aqua Allegoria, у мене їх три скляночки, фреска то славнозвісний Мохіто)) а от Ylang and Vanille ретро, яке зняте з виробництва.

Ну як такі фігурки незахотіти собі, особливо цей лебідь, дуже красивий, про сам аромат так не скажеш, але тут це байдуже... Я непамятаю нажаль марки але на бутилочці пише " Cherish"

Флакон у вигляді ангела то парфуми від Pupa, так-так у них є і парфуми))) Решту відмітила в продуктах, бо вони є на мейк ап.

Флакони у Kenzo дуже різні, але такі красиві, мініатюрки вони зазвичай виготовляють чудові.

Anna Sui я брала не так давно на мейк ап у наборі, код поставлю нижче, нажаль поки розпродано.

Ame Toscane не знайшла на сайті, але це дуже приємний аромат у не менш красивому оздоблені (лежача жінка)

У моїх колекції немало вінтажних мініатюр, тому багато з них немає тут. Є навіть представники 80-их...

Escada Margetha, Pacoma Swann (1984 рік доречі), і vert( поставили у подарунок, тому незнаю, що це), решту відмічаю

Окрім Jacomo всі є на мейк ап. Bvlgari таку ж мініатюру можна придбати на сайті (281 грн)

Спокусилась я на ці красивущі міні і плюнула на їхню оригінальність, дуже вже захотілось (обєм 7,5 мл)

Нажаль одна баночка потекла при доставці, але й запах там був дуже їдкий)))

Gucci № 3 дуже вінтажна, тому немає на сайті і Yves Rocher окремий собі бренд.

Artica albin du ruy Не знайдена мною тут. Зате дуже приємно здивували запахом паріуми Loccitane, особливо Півонія, тепер хочу потестити й інші)

Пост вийшов не малий, пальчики затерпли, тому дуже надіюсь, що вам було цікаво)

Більшість продуктів додала вверх, а не під кожною картинкою( якісь неполадки