Сонцезахисний крем Madara Plant Stem Cell Antioxidant Sunscreen SPF30

Сонцезахисний крем Madara Plant Stem Cell Antioxidant Sunscreen SPF30

Привіт усім любителям сонцезахисту! Сьогодні закінчую мою спфну епопею з оглядами мінеральних санскрінів. Ними я вже запаслася на кілька місяців наперед і точно можу сказати, що повторити хочу лише цей. Отже, Madara - це латвійський бренд, який має сертифікат Ecocert Cosmos natural, виробляє свою продукцію 100% на зеленій енергетиці й використовує в упаковках перероблений пластик та відходи деревини. Їхні санскріни, за словами виробника, містять унікальні стовбурові клітини маточника вузьколистого, що багаті на антиоксиданти. Окрім цього, як пишуть на офіційному сайті, склад цього санскріну (та, власне, і решти їхніх санскрінів теж) підсилений олією насіння малини й вітаміном Е, а сам засіб має шовковисту текстуру, що легко розподіляється шкірою, й напівпрозорий фініш. Звучить заманливо - ну, як тут не повестися? Тим більше, що решту мадарівських санскрінів я вже випробувала, і враження вони залишили загалом непогані. Отже, розглянемо їхній спф для тіла.

Сонцезахисний крем Madara Plant Stem Cell Antioxidant Sunscreen SPF30

Класична для санскрінів пластикова туба, що була запакована у картонну коробочку. Об'єм 100 мл. Клапан зручний, відкривається легко, тримається міцно.

Традиційна кремова. Крем нещільний, розподіляється дійсно легко (тут виробник не збрехав). Оскільки санскрін мінеральний, то має білий колір, але на шкірі він дійсно стає напівпрозорим, сильно не вибілює. Запах не дуже - кислувато-яблучний (так пахнуть і решта мадарівських санскрінів). Ароматизатори. На які, до речі, скаржаться покупці у відгуках на офіційному сайті. Підтримую. По-перше, ця ароматична композиція дуже на любителя, по-друге, це потенційний подразник.

Якби не ароматизатори, то був би просто ідеальним.
Aloe Barbadensis (Aloe) Leaf Juice - сік алое;
Zinc Oxide - мінеральний фільтр (у європейських санскрінах його за стандартами має бути 10-25%);
Isoamyl Laurate - емолент, альтернатива силікону, також допомагає часточкам фото фільтрів рівномірніше розподілятися;
Dicaprylyl Carbonate - емолент, допомагає сонцезахисним фільтрам рівномірніше розподілятися, робить формулу легшою;
Glycerin - гліцерин, зволожувач, ідентичний шкірі компонент;
Beeswax - бджолиний віск;
Lecithin - емульгатор;
Polyglyceryl-2 Dipolyhydroxystearate - емульгатор, кондиціонер для шкіри;
Silica - кремнієва пудра, матує, загущувач;
Aroma - парфумерна композиція, потенційний подразник і алерген;
Cellulose - абсорбент, матує;
Sodium Chloride - сіль харчова, яку вводять у формулу у пропорції 1-3% для загущення маси;
Sorbitan Caprylate - емульгатор, підсилювач дії консервантів;
Dracocephalum Ruyschiana (Dragonhead) Cell Culture Extract - екстракт стовбурових клітин маточника вузьколистого;
Rubus Idaeus (Raspberry) Seed Oil - олія насіння малини;
Palmitic acid - жирна кислота, емолент, ідентичний шкірі компонент;
Stearic Acid - жирна кислота, емолент;
Propanediol - розчинник, аналог пропілен гліколю;
Benzoic Acid - консервант;
Aqua - вода;
Ascorbyl Palmitate - вітамін С;
Sodium phytate - нейтралізатор металевих іонів, стабілізатор формули;
Tocopherol - вітамін Е;
Potassium Hydroxide - луг, вирівнювач рівня pH;
Geraniol - ароматизатор, потенційний подразник і алерген.
Загалом, якщо порівняти зі складом інших сонцезахисних засобів Мадари, то склад практично однаковий. І так, розрекламовані стовбурові клітини тут дійсно є, але у нікчемно малій кількості (після ароматизаторів і солі, частка якої у кремах не перевищує 3%). Те саме і про обіцяну олію насіння малини. Ну, гаразд, є, і це головне. За ароматизатори, звісно, мінус.

Попри те, що санскрін мінеральний, він дійсно вибілює мінімально, має легку приємну текстуру, його легко розподілити шкірою. Розводів не лишає, вбирається добре. Для тіла взагалі ідеально, особливо для блідої шкіри. Я, ясна річ, полізла з ним і на обличчя. І цього разу навіть не кусала собі потім лікті. Крем нормально лягає і на обличчі, розводів не залишає, просто робить його блідішим. У мене жирна шкіра, тому трохи лишає блиск, але це не оселедець в олії, як від більшості санскрінів у мене. Використовую його відразу зверху на серум, пропускаючи зволожувальний крем, і мені загалом підходить. Попри наявність ароматизаторів очі мені не подразнює, носиться легко, дискомфорту не створює.

Отже, мій висновок: для тіла - точно хороший варіант; для обличчя теж можна, якщо маєте світлу і нереактивну шкіру.

Дякую всім за увагу! На цьому мої санскрінні огляди, сподіваюся, завершені 😅 Хоча... 😅