Христина 🌺

Крем, який посунув CeraVe на задній план

Крем, який посунув CeraVe на задній план

До цього я користувалася молочком CeraVe. Мені воно класно підходило, гарно зволожувало. Але молочко закінчилось, і я почала шукати щось інше.

Моя донька має сторічний дерматит, якраз на період, коли носять рукавиці. І не допомагало нічо...взагалі: ні CeraVe, ні Eucerin, ні Weleda.

Саме тому я взяла міні формат цього крему, бо він не є бюджетний...зовсім. І він допоміг десь на 3 раз...минула сухість рук і почервоніння...практично не видно. А ще тут 95% інгредієнтів натурального походження, для мене це важливо, коли обираю косметику дітям.

Я ще активно користуюся ретинолом, тому в мене шкіра трішки пересушена. Ввечері нанесла цей крем, і зранку не зрозуміла, чому в мене так гарно виглядає лице, гладеньке, зволожене, свіже...Потім зрозуміла, що це через крем.

Ввн густий в жирний, повільно впитується і спочатку залишає жирну плівку. Але так і має бути, бо це крем емолент. Я його використовую тільки на ніч. Потім, коли стане тепліше, і я перестану користуватися ретинолом, він мені буде зажирний на мою жирну шкіру😅. А на зиму він просто ідеальний.

Запаху не має взагалі, що теж мені дуже подобається.

Крем, який посунув CeraVe на задній план