Mariia Braden

Огляд на Kilian Paris - I Don't Need A Prince By My Side To Be A Princess

Огляд на Kilian Paris - I Don't Need A Prince By My Side To Be A Princess
Огляд на Kilian Paris - I Don't Need A Prince By My Side To Be A Princess

Бренд Kilian, хто і шо це таке? 🤔🫣

Засновник бренду Хеннесі Кіліан ( так, це той самий французький коньяк🥃), створив власний бренд парфумерії. Категорія - нішева.

Для виробництва парфумів Kilian використовують лише найдорожчі інгредієнти, саме тому майже всі їх парфуми достатньо дорогі.

Саме цей аромат є дуже приємним по ціні, особливо зараз коли на продукцію є знижки.

Що сам засновник каже про цей аромат:

- "Я хотів посилити привабливість дівчини унікальним контрастним ароматом, в якому змішані гурманські та свіжі ноти. Парфум Princess схожий на ароматний зелений чай з додаванням пікантного імбиру та солодкого зефіру."

Огляд на Kilian Paris - I Don't Need A Prince By My Side To Be A Princess
Огляд на Kilian Paris - I Don't Need A Prince By My Side To Be A Princess

Початкова нота: Лимон 🍋

Нота серця: Імбир, Гедіон, Жасмин, Зелений чай, Персик, Яблуко 🍏

Кінцева нота: Бензоїн, Ваніль, Маршмелоу

Які ноти розкрились у мене:

Перший пшик на тілі розкрився лимон з сахаром та імбирем, не гіркий і не виражений 🍋🍋

Я не відчула запах жасмину , але точно з часом відкрився легкий запах чаю. Найкраще відбулося з часом: через 10хв лимонні ноти потроху зникають та з’являється ніжна ванільна нота, вона свіжа і приємна ❤️

Тут нюанс: аромат не стійкий. Шлейфу як такого немає, він зникає майже через годину, Коли до тебе хтось підходить то навіть так аромат важко «учуять».

(!) сам аромат тримається на тілі. Тобто носій аромату буде відчувати всі ноти.

❤️love content ❤️: коли тебе обіймають то відчувають всю звабливість аромату на повну ❤️

Можу з впевненістю сказати що аромат дійсно звабливий. В ньому є і свіжість і солодощі, я не знаю аромат який був би схожий на цей.

Дуже свіжий та ніжний.

Рекомендую всім хто хоче свіжий та солодкий аромат на весну 💚❤️