Вікторія

Чому я купую вже третю сиворотку для повік Medi-Peel Mezzo Filla Eye Serum

Чому я купую вже третю сиворотку для повік Medi-Peel Mezzo Filla Eye Serum

Сиворотка має текстуру гелю із вкрапленнями чогось сяючого. При нанесені на шкіру вся ця краса тає, і її маяже не видно на шкірі.

Чому я купую вже третю сиворотку для повік Medi-Peel Mezzo Filla Eye Serum
Чому я купую вже третю сиворотку для повік Medi-Peel Mezzo Filla Eye Serum

Сюдячи з опису, сиворотка має підтягувати зону під очима, тонізувати та глибоко зволожувати, і головне для мене, освітлюватися темні кола під очима.

В складі сивороткі фірмові пептиди від Medi-Peel, колаген, гіалуронова кислота, ніацинамід, аллантоін, аденозоін. Багатообіцяюче.

Окремо хочеться відмітися зовнішній вигляд сиворотки. Вміють корейці створювати естетично красивий продукт

Щодо ефету. Скажу одразу він не проявляється одразу. Тут потрібна регулярність. Використовую сиворотку завжди під крем для вік. Не думаю, що її достатньо соло.

Поки використовувала перший флакон, скажу відверто, якогось вау ефекту я не помітила. Так, шкіра під очима була доглянута, зволожена, глибокі зморшки, які в мене є генетично, були на місці, але не такі виражені. Набряків майже не було, якщо не їсти солене ввечі. Синці були, але не такі яскраві

А от коли сиворотка скінчилася... Десь через місяць без неї, я зрозуміла, що мені її не вистачає. Бо з нею було реально краще. Особливо колір синців під очима. Вона дійсно їх висвітлювала.

Короче, тепер вона постійно живе на моєму туалетному столику. Використовую її під патчі, під крем. Дуже круте виявилося поєднання сиворотки та крему Clinique All about eyes.

Так, ціна в неї не мала. Але її вистачає десь на півроку регулярного використання, адже її треба зовсім трохи.

Рекомендую її всім, хто як і я страждає від яскравих синців під очима.

Якщо хтось знає ще якість реально діючі засоби від синців, пишіть в коментарях, буду вдячна :)