Malisa

Бюджетна легенда - Q+A Ceramide Face Cream

Бюджетна легенда - Q+A Ceramide  Face Cream

Цей крем я давно хотіла купити, але він як тільки з'являється в продажу, то його одразу розкуповують. Гарячі пиріжки на людному базарі менш затребувані, ніж він.

І ось, ця довгоочікувана коробочка з кремом в моїх руках.

Бюджетна легенда - Q+A Ceramide  Face Cream

На коробці є короткий опис, якому типу шкіри підходить, та які основні задачі цього продукту. Тобто підходить всім типам, а дія - висвітлює, живить, зволожує.

Мені подобається баночка - досить невеличка, виглядає чомусь меншою, ніж креми з такими ж 50 мл у інших брендів. Кришка пластик.

Крем мені чомусь спочатку пахне мигдалем, а вже потім якась хімічна нота. Він без сильних парфумерних віддушок, тому мені і пахне "хімозою" трохи.

Крем здається плотним та густим, маслянистим, але це лише на пмерший погляд.

Так, він густий, і досить погано розподіляється по шкірі, і до нього потрібно трохи звикнути.

Із мінусів - перші хвилин п'ять шкіру стягує наче якоюсь маскою і це дуже неприємно, а коли вже крем всядеться, впитається - то це комфорт. Далі він абсолютно не відчутний. Він не жирнить и не липне.

Я люблю наносити його на ніч, тоді зранку шкіра м'якесенька, оксамитова, не жирна, не відблискує (а в мене комбінований тип). Пори не забиває, прищі не з'являються.

Однак дуже гарно прибирає лущення. Тобто я розумію, чого його рекомендують після пілінгів, ретинолу і т.д.

Він бюджетний і крутий! І при цьому економний. /

Дуже рада, що змогла його купити - впевнена, що буду його повторювати настільки він хороший.