Strange Love

Olympea Solar: Апельсинова жуйка з тіаре

Olympea Solar: Апельсинова жуйка з тіаре

Якби мені організували сліпий затест, я б ніколи в житті не співставила Olympea Solar та звичайну Olympea. Об'єднує їх лише наявність солодких білоквіткових нот, проте з Olympea Solar забрали навіть знаметину ноту морської солі, якою і славиться класична версія.

У холодну погоду Olympea Solar стартує приємним кокосовим молочком з нотою тіаре. Типовий аромат дорого сонцезахисного крему та класичної лінійки засобів Nuxe. Тобто фактично ми перестрибуємо на щабель до нот серця, пропускаючи початкові цитруси.

Проте в приміщенні або на гарячій шкірі Olympea Solar стартує солодко-гіркими нотами апельсинової жуйки Orbit. Просто 1 в 1.

Далі аромат стає білоквітковим, але не приторним чи тошнотворним. Знову з'являються ноти дорогої декоративної косметики та меду, мій крем для тіла Elemis з моної має схожий аромат. Сонцезахист Malibu також має подібну віддушку. На відміну від класичної Olympea, версія Solar сидить доволі близько до тіла, тому ви не зможете викликаний нею негативні емоції навіть у тих, хто не любить солодкі мілоквіткові аромати.

Бензоїн дарує амброво-ванільне звучання, а іланг-іланг не дає композиції бути приторно-солодкою, зважує її та робить більш носибельною. Аромат поступового зникає, провалюється в шкіру. Мені бракує нот кокосового молока та солі під кінець. Тоді це б був ідеальний літно-морский аромат. Хоча і без мого доповнення він звучить дуже сонячно і вакаційно.

Залишу пробничок на літо. Більшої версії не хочу, бо є більш цікаві аромати в пляжному стилі: "Біле сонце" Тома Форда та навіть "Богиня" Мюглера.