O’Ostah

Vicky Martin Berrocal Eterna

Vicky Martin Berrocal Eterna
Vicky Martin Berrocal Eterna

Я - людина, яка обожнює сейли, бюджетні знахідки і навіть мій день народження близенько до блек фрайдей (думаю, це повністю відображає мою натуру😂). І якщо мені вдається відшукати скарб за смішні гроші, я волаю про це на кожному кроці. Цей пост присвячено саме цій темі.

Морально дозволити собі змогла тільки антисептик, але обливалась ним, наче парфумами🤭

Так ось, щось віддалено схоже по дизайну і композиції я знайшла випадково, на знижках, від іспанського бренду Vicky Martin Berrocal. Аромадифузор вразив глибинними нотками сигар, сходу, прянощів… Коротше, все те, що я обожнюю. Закортіло детальніше подивитись на асортимент VMB. На makeup.ua представлені деякі аромати, піраміда яких не відгукнулась зовсім. Але я відчула, що один, якого немає в наявності, точно схожий на мій аромадифузор. Так почалось полювання на Eterna.

Піраміда

  • Початкова нота: Спеції, Тютюн
  • Нота серця: Ванільна орхідея, Жасмин
  • Кінцева нота: Боби тонка, Какао

Я відчуваю тільки спеції, орхідею та аромат дорогої сигари з нотками чорного шоколаду. На мій ніс - це базові парфуми, на будь-яку пору року, під будь-який лук. І єдиний, величезний мінус цієї композиції - стійкість. Три-чотири години - і аромат злітає, але не лишає по собі ніяких бридотних, нудних відголосків, як це часто буває у сегменті мідл. До речі, Eterna2 мені також пощастило «скуштувати». І порівняти їх я не можу, це небо і земля.

Якщо ви, як і я, «мурашите» від глибоких табачних та спецієвих акордів - додавайте в обране та слідкуйте за наявністю. А якщо десь знайдете чорненький аромадифузор - хапайте без роздумів, це гарантовані 3 місяці розкішного аромату у вашій оселі. А цей лаконічний дизайн… Щирий рекомендасьйон❤️