Anna_feerie

SKIN1004 Madagascar Centella Cream: чи підійшов реактивній шкірі?

SKIN1004 Madagascar Centella Cream: чи підійшов реактивній шкірі?
SKIN1004 Madagascar Centella Cream: чи підійшов реактивній шкірі?
SKIN1004 Madagascar Centella Cream: чи підійшов реактивній шкірі?

Цей крем я придбала разом з SPF від бренду Skin1004, адже хотілося випробувати на собі філософію clean beauty в дії (допис про СПФ можна знайти тут: https://club.makeup.com.ua/post/5599/).

Від зволожуючого крему я очікую легкого вбирання, зволоження та заспокоєння шкіри (адже маю чутливий проблемний тип, регулярно використовую азелаїнову кислоту).

Склад багатообіцяючий, серед компонентів: центела та її похідні, сквалан, ніацинамід, пантенол, олія ши, цераміди. Без силіконів, спиртів та інших не надто корисних інгредієнтів.

Консистенція легка, кремова, при контакті зі шкірою перетворюється на рідину та лягає на обличчя зволожуючою вуаллю (і дає знаменитий корейський сяючий фініш).

SKIN1004 Madagascar Centella Cream: чи підійшов реактивній шкірі?
SKIN1004 Madagascar Centella Cream: чи підійшов реактивній шкірі?

Тут трохи дивно, адже після нанесення кілька хвилин я відчуваю потепління шкіри (не скажу, що крем пече, хоча бачила і такі відгуки). Тобто, кров приливає до обличчя і, якщо доторкнутися рукою до щоки, щока більш тепла. А я люблю, коли косметика, навпаки, охолоджує мою шкіру, адже розацеа і без того додає температури)).

Я думала, що це через ефірні олії, які є в складі SKIN1004 Madagascar Centella Cream (до речі, ароматом крем завдячує саме їм). Також існує вірогідність, що так дії ніацинамід - раніше в мене не було подібних реакцій на цей інгредієнт, але ж різні форми, поєдання та концентрації можуть давати подібний ефект.

Шкіра добре зволожена, на неї гарно лягає декоративна косметика. Але обіцяного ефекту заспокоєння почервонінь, зменшення подразнень та вирівнювання тону, нажаль, я не отримала.

Тож, на мою думку, як базовий крем для сухої/нормальної/комбінованої шкіри цей продукт підійде ідеально. Для мене ж у приорітеті саме заспокоєння та боротьба з почервоніннями, а для цього є більш робочі альтернативи.