MAXIMOVA🌷

Супер популярна міцелярна вода.

Супер популярна міцелярна вода.

Дуже вдале поєднання ціни-якості в цьому продукті зробили його хітом продажів. До того ж є три зручних формати:

100 мл - класний міні-формат, як тревел версія;

400 мл - це мій улюблений формат, бо стоїть на раковині і не виглядає балумбою😂

700 мл - вигідний розмір для щирих фанатів міцелярки або любителів дуже стійких мейків.

З відгуків ясно, що не всі в захваті від цієї міцелярки, бувають різні реакції від застосування і це нормально! Трішки заглибившись в склад я побачила інгредієнт на другому місці, який по опису є камедогенний і не рекомендується людям з тонкою та особливо чутливою шкірою. Певно якраз власниці з описаним ніжним типом шкіри жалілись і негативно відгукувались в коментаріях через появу закритих камедонів чи інших неприємних відчуттів після застосування.

Ще я читала коментарі, що міцелярка дуже піниться. Я навіть спеціально збовтала вам показати.

Не бачу в цьому нічого страшного, це ж не просто вода, це косметичний засіб який має певну формулу для очищення.

Мене ця міцелярка не ображала. Не щипала очі, не сушила шкіру і не визивала подразнень чи камедонів. Вона дуже класно змиває тоналку, пудру, помаду. Туш трохи складніше. Але потім я все одно ще вмиваюсь гелем, який забирає залишки косметики.

Якщо вагаєтесь, купіть спочатку найменшу баночку для проби.