Анастасія Фоміна

«Смачненький» лосьйон для тіла від Johnson’s 🛁

«Смачненький» лосьйон для тіла від Johnson’s 🛁

Лосьйони для тіла від Johnson’s вже давно стали моїми улюбленцями.Я перепробувале вже всі,що є в цьому бренді.Розповім вам про свій найулюбленіший з олією мигдалю і маслом ши.Для мене він ідеальний в усьому,починаючи з аромату та закінчуючи рівнем зволоження,що вн дає.

«Смачненький» лосьйон для тіла від Johnson’s 🛁

Найприємніше звичайно в цьому засобі для мене-це аромат.Я фанат таких ароматів:неймовірно смачний та солоденький,який залишається на шкірі невагомим шлейфом,з ним ніякі парфуми не треба.Легка,приємна та невагома текстура,легко наноситься та швидко поглинається,що безпосередньо плюс,не залишає плям або ще якихось видимих слідів на одязі.Це найкомфортнішим по відчуттям лосьйон для тіла з усіх,які тільки в мене були.Після використання немає відчуття липкості та жирності.Добре справляється з функцією зволоження,після використання шкіра і правда більш зволожена і м‘яка.Думаю,що краще обирати цей продукт саме на весняно-літній період,бо для зими буде замало зволоження.

Якщо бажаєте купити недорогий,але хороший лосьйон для тіла,то рекомендую придивитися,є різні види,тому впевнена,що кожна знайде той,що їй до душі.