Lily♥️

Щоденний догляд чутливих зубів:🦷PresiDENT+Oral-B

Щоденний догляд чутливих зубів:🦷PresiDENT+Oral-B
Щоденний догляд чутливих зубів:🦷PresiDENT+Oral-B

Паста PresiDENT Sensitive (RDA 25) 75 мл.

Ця зубна паста підійде тим, у кого виникли проблеми з чутливістю зубівяк доприкладу у мене! Її низька абразивність (RDA 25) забезпечує делікатний догляд за емаллю, при цьому ретельно видаляє наліт.

Я дуже люблю коли відчуття "чистоти" залишається на довго! Більше того, концентрація солей фтору, в складі пасти, допомагають відновити мінеральну насиченість емалі. Продукт не містить антисептиків, отже PresiDENT Sensitive підходить мені ідеально! З нею мої зуби менш чутливі до холодного і гарячого.

Періодично також маю в аресеналі і відбілюючу пасту.

Зубна паста PresiDENT White Clinical (RDA-75) 75 мл.

Діючі компоненти зубної пасти PRESIDENT WHITE:

-ісландський лишайник – природне відновлення білизни зубів

-хлорид цинку та цитрат натрію – ефективне видалення зубного нальоту

-п'ємонтська м'ята - тривале почуття свіжості в ротовій порожнині

Особливості зубної пасти PRESIDENT WHITE:

-абразивність RDA-85

-фторид натрію – 950 ppm

-забезпечення природної білизни зубів

-забезпечення свіжості ротової порожнини довгий час

-контрольований індекс абразивності


Якогось супер результату чекати не потрібно, але зняти наліт від кави доприкладу допомагає. Паста також має протизапальну, заспокійливу та антибактеріальну дію.


Щоденний догляд чутливих зубів:🦷PresiDENT+Oral-B

Те, без чого я також не можу обійтися – зубна нитка (я називаю просто флос) Oral-B Essential Floss.

Цей флос має полімерне покриття, яке спрощує процес видалення зубного нальоту. Зубна нитка не ламається і не розшаровується при використанні і легко проникає в міжзубні проміжки.

-складається з 144 нейлонових волокон, кожне з яких вкрито полімерною оболонкою, скріплених в одну нитку

-вощена нитка легше проникає між зубами і ковзає без зусиль

-міцна структура нитки забезпечує зручність і надійність

-володіє освіжаючим м'ятним смаком

Один мінус: мені здається, що нитка виробництва в Україні нажаль стала гіршої яксті...(

Моя улюблена зубна щітка – Braun Oral-B Pro-Expert.

2D-технологія чищення зубів (здійснює зворотно-обертальні рухи, ретельне видалення нальоту з кожного зуба).

- Режими чищення: 1 (щоденний).

- Кількість насадок: 1 («Precision Clean» EB 20 - для щоденного чищення зубів).

- Вологостійкий корпус.

- Прогумована ручка.

- Система живлення: батарейки типу AA. - Сумісна з усіма насадками для зубних щіток Oral-B серії «EB» та «OD».

Мені подобається , що насадки до цієї зубної щітки досить доступні. Результатом від користуванн я дійсно задоволена. Звичайно ,що є набагато кращі ультразвукові щітки, але у меене ця поки що повністю задовільняє.

Такий мій "мінімальний набір" на щодень! хочу спробувати пасту Marvis! Якщо хтось користувався- буду вдячна за відгук❤️🤗