Alyona Fedyk

Ольфакторна любов: аромати від українського бренду

Ольфакторна любов: аромати від українського бренду
Ольфакторна любов: аромати від українського бренду

Підігрівши цікавість до своєї продукції, MARÊVE робить “хід конем” – створює парфумерію, яка просто заворожує густим, неординарним та яскравим звучанням. Я обрала для знайомства 2 аромати, ноти яких абсолютно не властиві тим парфумам, які я зазвичай використовую. Так, я – фанат квіткових, деревинних та трав'яних композиції, – вирішила ризикнути і оцінити парфуми зі східними нотами. Скажете, що я божевільна?:) Так, але ця божевільність привела мене до особливих емоцій.

Отож, я почитала коментарі дівчат, які наголошують на схожості ароматів MARÊVE з іншими відомими парфумами, познайомилась з їхнім звучанням та особисто порівняла композиції, тож готова розповісти про свої враження.

То що це: вдала репліка чи самобутній парфум?

Кремовий, стриманий, пряний, гіркуватий та водночас травянисто-свіжий аромат… Піраміда дуже подібна з легендарним Tom Ford Black Orchid, однак я б не назвала його реплікою. Wild Desire вважаю м’якшим та оксамитовішим, ніж “Чорна орхідея”. Він розкривається миттєво терпким ароматом орхідеї, чую щось спецієве та пряне в старті, однак моя залюблена нота гарденії все ж демонструє свою ніжність у шлейфі. Базу я відчула на собі лише через хвилин 20 після нанесення. Це дуже близький до тіла аромат, від того дуже інтимний та сексуальний. Деревинні, ладанні та амброві ноти грають так спокійно, тихо, трохи сонно, без надриву та надмірної яскравості… Ваніль та шоколад… Напевно, вони присутні, але лише, аби відтінити надмірну готичну землистість:)

Скажу лише, що парфум миттєво, без будь-яких роздумів потрапив у мою колекцію. Незважаючи на його доволі нішевий характер, я носитиму його навіть у травневі вечори. Чомусь відчуваю цей вайб… Wild Desire пробуджує в мені пристрасть та якусь внутрішню дику енергію, якої раніше я не відчувала. Чудовий “інший” аромат у моїй делікатній квітковій колекції…

Жіночний, інтригуючий, романтичний… Його можна порівняти з Black Opium, однак тут миттєво стартує трішки солодша кава з карамельним відтінком. На моїй шкірі на старті я відчуваю щось з чоловічого ольфакторного гардеробу, хоча у шлейфі – це безперечно жіночий аромат. Мій ніс не обманути на рахунок жасмину, тому тут я на 100% відчуваю його відсутність. Тут радше орхідея чи фіалка, або мікс, однак квітковий акорд однозначно є. У шлейфі ідентифікую щось на кшталт праліне, але це не дивно, адже мигдальна нота заявлена у піраміді, щоправда трішки вище:) Моя шкіра видає порцію смачного медового брауні з краплею ванілі. Теплий, солодкий, кавовий… Світу потрібен Dark Idol, бо це – нестаріюча класика.

Вважаю, що мінімалізм і однотипність у парфумерному ділі – це ознака якості. За це я люблю колекції Aqua Allegoria, Addict, Chance, Kilian, Amouage… А тепер і MARÊVE. Дизайн дійсно схожий з Byredo: циліндричний флакон з міцного скла, сферична кришка чорного кольору, етикетка з назвами бренду та парфуму. Ідеально! Більше нічого не потрібно:) Також парфумована вода MARÊVE дбайливо запакована у красиву чорну коробку, яка вже є традиційною для бренду. Тож, MARÊVE, ти робиш круту продукцію! Дякую і чекаю на нові парфумерні творіння:)