Malisa

Масло для шкіри - мастхев в зимовий час

Масло для шкіри - мастхев в зимовий час

Це не перше моє масло для шкіри, але перше саме від цього бренду, яке ще й позиціонується як еко.

Свого часу, я скупила майже всю лінійку від Гарньєр і спойлер - все добре окрім ароматів. Особливо у геля такий аромат, що я навіть раділа, що нюх зник під час ковіду і я його не відчуваю :)

З детальним описом та складом можна ознайомитись на сторінці самого продукту.

Що мені не сподобалось - дуже не вдала пластикова піпетка. Вона чомусь іноді виливає більше засобу, ніж потрібно і взагалі виглядає так собі. Коли такі ж самі бюджетні бренди мають піпетки зі скла.

Аромат - також на любителя, особливо, якщо ви не любите лаванду. Але і логічно чим масло буде пахнути з такою назвою.

Зате масло добре наноситься на шкіру, миттєво впитується, при цьому не залишаючи після себе велику жирність.

Масло дуже круте взимку - коли хочеться добре зволожити та напитати шкіру в період опалювального сезону. Я зазвичай наношу масло ввечері, бо для ранку мені воно здається занадто "важким".

Із плюсів - в мене чутлива шкіра, яка вже на ранок від деяких продуктів може вкритись висипами. Але з цим маслом такого немає.

Пори не забиває, прищі не викликає. Зате гарно справляється в лущенням.

Після регулярного використання масла - шкіра добре зволожена, м'яка, і навіть сяє, але не як млинець на Масляну, а здорове сяйво.

І ще мій лайфхак. Якщо у вас закінчилось гідрофильне масло або засіб з оліями для зняття макіяжу, а на губах сидить як прибита суперстійка губна помада, то можна нанести декілька крапель масла на ватний диск і в декілька рухів змити помаду. Ну а потім, вже звісно гель або пінка для вмивання.

Як вихід з ситуації - досить не погано!

А олійку рекомендую!