Kizza

Навколофіолетові помадки

Навколофіолетові помадки

Моя скромна колекція нових і не дуже продуктів.

Про червоні помадки можна почитати/подивитись тут:

Перша частина: https://club.makeup.com.ua/post/2105/

Друга частина: https://club.makeup.com.ua/post/2106/

Свотчі всіх представників на руці. Як бачимо не всі такі фіолетові,як здаються на перший погляд 😂

Навколофіолетові помадки

Дана помадка бальзамного типу.

Купляла її як напівпрозору коричневу, а виявилось що вона ближче до фіолетової.

Дана крихітка вимагає якусь базу: олівець/інша помада - бо може викликати ефект "я наїлась шовковиці".

На губах відчувається липкуватою і сходить з "обідком". Користуюсь нею рідко.

Колір - L01

Загальна оцінка: 4/10

Дана помадка вже класична кремова.

Куплялась як фіолетова, в принципі такою вона і виявилась. Теж вимагає під з'себе підкладку бо не сильно пігментована. Особливо не зволожує, див ніяких не робить. Рука не тягнеться. Ношу її рідко, в один шар, щоб ніби притемнити губи.

Колір - S23.

Загальна оцінка: 4/10

Походу єдиний чеснофіолетовий представник в даній підбірці 😂

Це кремова помада,доволі пігментована, але без підложки не дає 100% покриття.

Виглядає класно, сходить рівномірно.

Моя оцінка: 7/10

Це, одразу скажу, що мій улюбленець.

Я вже розказувала про його червоного побратима в пості про червоні помади. Цей колір безумовно чудовий,хоча і не дуже фіолетовий, скоріше рожево-сіро-тауповий. Саме цей відтінок трохи окислюється коли застигає. Сходить... Та ніяк він не сходить, треба відмочувати міцеляркою, або гідрофільною олією, ще й докупи трохи потерти. Бо ці помади неохоче лишають губи. Підкреслюють сухість, можуть (не)трохи стягувати непідготовлені губи.

Колір - 95.

Оцінка 9/10

Матовий самодостатній олівець-помада. Дуже стійкий. Хоча по стійкості трохи програє попередньому представнику. Приємно наноситься. Може трохи підкреслювати шелушіння, якщо вони є. Я його дуже люблю як соло, так і в поєднанні з іншими засобами. Але, в його складі є ментол. Він пахне ментолом і по відчуттях він теж ментоловий. Це звісно для мене не дуже приємно, бо я не люблю плампери хоч перцеві,хоч ментолові. Добре, що відчувається він недовго. А навіщо ментол вносити в склад матової помади, одному Ніксу відомо.😐

Мій колір: S02.

Оцінка: 9/10

Вельветове щось, дуже нестійке, але ж таке гарне на губах. Особливо, якщо на зволожені поскрабовані губи. Ніби оксамиту нанесли на вуста. Колір продукту дещо відрізняється від кольору тюбика. Аплікатор супер жахливий, не гігієнічний. При всій акуратності поводження з косметикою, кришечка і аплікатор виглядають, як щось дуже неапетитне. Дивлюсь на аплікатор і брати до рук не хочеться. Та вже і не бажано його користувати, бо даний продукт вже просрочений,а в купі з жулькою-мохнаткою невідомо що там може жити.

Мій колір:PPL06

Оцінка:4/10

Довго розказувати про нього не буду. Але колись я його дуже любила і ним активно користувалась. Я навіть не пам'ятаю коли я його купляла😅. Він нестійкий, розлазииься поза контур губ. І,ніби, якщо я нічого не плутаю - то ця лінійка вже давно закрита у мейбелін.

Оцінка:6/10

Фіолетові і навколофіолетові кольори доволі складна у виробництві косметики штука.

Також, це панство надзвичайно сильно жовтить зуби.

Але якщо ви не боїтесь "помучатись" щоб приборкати цей колір - отримаєте велике задоволення від його носіння 💜