Alyona Fedyk

Ви хотіли знати про кушон Enough Collagen Aqua Air? Тоді welcome:)

Ви хотіли знати про кушон Enough Collagen Aqua Air? Тоді welcome:)
Ви хотіли знати про кушон Enough Collagen Aqua Air? Тоді welcome:)

Кушон Enough Collagen – це ідеальний варіант для тих, хто готовий миритись зі щільним покриттям. Найбільше моє захоплення – це фініш, який лишає засіб: вологий, сяйливий, наче ви щойно скупались в басейні)) Насправді, він реально дуже освіжає обличчя.

Мій відтінок 21, і я скажу вам, дівчатка, що так ідеально ще жоден тон не зливався зі шкірою мого обличчя. Це якраз той випадок, коли процес нанесення тону нагадує ті рекламні ролики корейських кушонів з соцмереж:) Миттєво перекриває недоліки, залишаючи вологий фініш і ідеальний тон.

Ви хотіли знати про кушон Enough Collagen Aqua Air? Тоді welcome:)

Хтось пише про підкреслені зморшки, хтось – про надто видимий тон. Моя шкіра не видає жодного з цих “фе”, а щасливо співіснує з Enough Collagen)) Єдине, що хочу порадити тим, хто планує покупку: наносьте кушон не спонжем, який вклав у футляр бренд, а вологим б’юті-блендером, тоді ефект дійсно буде вау) При потребі можна запудрити зони під очима та Т, тоді взагалі буде казково!

  • Формула. Кушон з SPF50+ PA+++ – дуже високими факторами захисту.
  • Текстура. Дуже ніжна, повітряна та волога. Наноситься легко та рівномірно. Дивіться самі:)

Підсумую:

  • вирівнює тон;
  • максимально приховує недоліки: пігментні плями, почервоніння тощо;
  • дарує вологий, сяйний фініш;
  • не скочується та не провалюється у зморшки;
  • якщо шкіра жирна, то періодично доведеться використовувати матувальні серветки.

Думки на рахунок цього кушону дуже різняться, тому я можу лише сподіватись, що вам він теж сподобається.

Покажу вам реальні відео з покриттям на руці.

А ще анонсую завтрашній looks:) Буде сяйлива шкіра та трохи мого "улюбленого" червоного на губах)