wowmom

Людина, яка життя свого не уявляє без стрілок, нарешті знайшла ідеальну підводку.

Людина, яка життя свого не уявляє без стрілок, нарешті знайшла ідеальну підводку.
Людина, яка життя свого не уявляє без стрілок, нарешті знайшла ідеальну підводку.
Людина, яка життя свого не уявляє без стрілок, нарешті знайшла ідеальну підводку.

Здавалося, що може бути складного у виборі лайнеру для очей? А я вам скажу!

По-перше, дуже багато підводок грішать тим, що наносяться нерівномірно. По-друге, у багатьох з них незручний пензлик. По-третє, деякі з них можуть подразнювати очі. В-четверте, підводки можуть дуже швидко засихати, та закінчуватись.

І, наостанок, найстрашніший гріх, лайнери погано тримаються на протязі дня, пливуть, або тріскаються.

Знайомо? Ох, скільки ж я за 15 років активного малювання стрілок, перепробувала підводок, поки не знайшла ідеал - Aden Liquid Eyeliner.

Людина, яка життя свого не уявляє без стрілок, нарешті знайшла ідеальну підводку.

Перед тим, як фарбувати стрілочки, треба трошки потрусити флакон.

Об'єм підводки - 5 мл, і я, майже кожен день, на протязі 6 місяців, нею користуюся. А це означає що? Що вона економічна у використанні.

Пензлик...

Знаю, що багатьом зручно малювати стрілки фломастерами, але я цілковито обожнюю тонесенькі синтетичні ворсинки.

Завдяки їм, я можу робити як непомітні лінії, так і більш графічні стрілки.

Саме таким пензлем, за хвилину, в мене виходить зробити макіяж на обох очах.

Єдиний суб'єктивний мінус в тому, що у підводки не матовий фініш, а глянцевий.

Мені спочатку це не дуже сподобалося, але потім я звикла, бо по всім іншим характеристикам - лайнер "топчик".

Підводка має насичений чорний колір. Вона чудово малює навіть по шимерним тіням.

Також хочу відмітити, що в мене дуже чутливі очі, і багато інших лайнерів могли викликати печіння при нанесенні.

З Aden такого не має, навіть якщо я випадково "заїду" на слизову.

Вона стійка! Ні, вона дуже стійка.

Вона переживе сльози (перевірено), вітер, дощ, дванадцятигодинний робочий день в ідеальному стані. Не тече, не зникає в невідомому напрямку, та не тріскається.

Я наносила підводку і на базу для тіней, і на консилер, і просто на голі повіки - результат завжди чудовий.

Хоча змивається вона нормально міцелярною водою. Треба тільки трошки довше потримати ватний диск на очах.

Тут я використала лайнер разом з палеткою від Eveline Mystyc Galaxy. Один з найулюбленіших макіяжів цієї весни.

Так от, красуні!

Підводка Aden Liquid Eyeliner коштує кожну копійку, яку за неї просять, адже вона просто супер.

Мої щирі рекомендації!

Дякую за увагу!