Anna_feerie

Heimish All Clean Balm Mandarin – гідрофільний бальзам з ароматом свят

Heimish All Clean Balm Mandarin – гідрофільний бальзам з ароматом свят
Heimish All Clean Balm Mandarin – гідрофільний бальзам з ароматом свят

Мій класичний бальзамчик Хейміш закінчився, тож було вирішено придбати новий – і тут я побачила, що є мандаринова версія! Тож, не зраджуючи улюбленому бренду я придбала оновлений продукт)).

Баночки двох бальзамів майже ідентичні: відрізняється лише малюнок на кришечці. Така сама конструкція, фіксатор та ложка в комплекті. Сам продукт має приємний помаранчевий відтінок і пахне мандаринкою (але віддушка не нав’язлива, досить легка). Склад трохи відрізняється від класичної версії, але взагалом все дуже схоже.

Heimish All Clean Balm Mandarin – гідрофільний бальзам з ароматом свят
Heimish All Clean Balm Mandarin – гідрофільний бальзам з ароматом свят
Heimish All Clean Balm Mandarin – гідрофільний бальзам з ароматом свят
Heimish All Clean Balm Mandarin – гідрофільний бальзам з ароматом свят

для наочності проведемо тест зі стійкими продуктами: тональний Estee Lauder Hydra Futurist, стійкі матові помади Aden, олівець Double Wear та підводка від Yves Rocher.

1. Беремо невеличку кількість бальзаму та розтираємо, масажуємо близько хвилини, щоб мейк розчинився.

2. Далі додаємо води (завдяки їй засіб починає емульгуватися) і продовжуємо наш масаж ще.

3. Змиваємо водою залишки Heimish All Clean Balm.

4. Обов’язково (!) переходимо до другого етапу очищення (пінка, гель або емульсія для вмивання).

5. Далі приступаємо до звичної доглядової рутини (в мене це тонер, сироватка та крем).

бальзам робить свою роботу так само класно, як і його попередник. При цьому має приємний аромат (@Aliona Fedyk, думаю, цей варіант тобі б сподобався більше)). Ще мені здається, що мандариновий бальзам ніби ще менш жирний, ніж класична версія (при цьому розчиняє косметику дуже добре). Тому я покупкою задоволена і можу сміливо рекомендувати всім, хто в пошуках комфортного гідрофільного бальзаму!)