Lily♥️

Маска для волосся від Fanola: переваги і недоліки

Маска для волосся від Fanola: переваги і недоліки

Зазвичай кажуть дорого - не значить якісно! Це дійсно так, але і дешево - знайти якісно теж задача не з простих! От так я "повелась на приємну ціну" і вирішила спробувати маску від Fanola😁

Fanola Nourishing - це поживна маска для сухого або пошкодженого волосся. У мене об'єм 500 ml.

Що нам обіцяють🙈:

Сухе, схильне до розпушування волосся особливо важко приборкати та укласти. На щастя, існує живильна маска Fanola Nourishing, яка допоможе відновити його природну м’якість і блиск, забезпечуючи волоссю вкрай необхідне живлення. Завдяки такому догляду волосся стане надзвичайно м'яким, не буде сплутуватися і набагато легше розчісуватиметься.

Спочатку почну з переваг:

1) звичайно низька ціна, мені вдалося придбати її за 167 грн( 500 ml) на сьогодні це ціна WOW!

2) якісне пакування :всередині є захисна плівка

3) досить приємний " карамельний аромат" вінинаиволоссі нагадує аромат ірисок)

От на цьому переваги закінчуються😅

Недоліки: (Якщо говорити конкретно, як спрацювала ця маска на моєму волоссі)

1)як для маски консистенція досить рідка, більше схожа на бальзам,

2) після нанесення на волоссі абсолютно не відчувається ані гладкості, ані блиску, легше не розчісується

3) помітила, що волосся після маски досить пушиться та електризується чого у мене практично ніколи не буває🤣 здається навіть сухішим ніж було "до"

4) склад бажає кращого

Я давала 3 спроби цій масці, але так і не подружилися)))🙃

Також ділюсь з тобою своїм досвідом і продуктами по догляду за волоссям у своїх дописах.

https://club.makeup.com.ua/post/create/long/?editPostId=4975

Маска для волосся від Fanola: переваги і недоліки
Маска для волосся від Fanola: переваги і недоліки
Маска для волосся від Fanola: переваги і недоліки
Маска для волосся від Fanola: переваги і недоліки