О'L

Prada Candy

Prada Candy

Коли дівчата почали ділитися світлинами своїх парфумерних колекцій, помітила, що багато хто має цю "цукерочку" у своїй власності.

Взагалі, є лише три парфума, які я готова "носити" вічність та про які неодноразово вже тут згадувала. Все інше досить швидко набридає та не додає мені необхідної впевненності.

Prada Candy я марила кілька років перед тим, як стала його володаркою. Це при тому, що примха моя була обумовлена лише назвою (оскільки ну дуууже сильно полюбляю цукерки), а нагоди "затестити" його якось не траплялось, хоча по вартості цей аромат досить доступний.

Коли ж нарешті я його отримала, то була трішки розчарована. Ні, він не тхне алкоголем чи спиртом, і все в ньому добре, але очікувала, що він буде більш "цікавим" та неординарним. Навіть не знаю, чому він належить до категоріїї "елітних", бо, на мій погляд, це такий собі буденний міддл-ап. Нічого незвичайного - я навіть не впевнена, що впізнаю його, якщо почую на іншій людині.

У мене невеличкий флакон в 20 мл, кришка знімається. Користуюсь їм в повсякденному житті. Аромат не "зачепив", тому вдруге, мабуть, не придбаю. Проте, як доповненння до колекції, раджу мати )

Prada Candy