Царьова Анастасія

Маленькі помічники

Маленькі помічники
Маленькі помічники
Маленькі помічники

1 фото Paula's Choice - Нічний крем проти зморшок - Resist - Anti-Aging Clear Skin Hydrator. Крем має бежевий колір, консистенція не жирна і має приємний запах. Після нього не має жирного блиску на ранок. Не викликав подразнень. Загалом крем хороший. ;)

2 фото Paula's Choice - Сироватка з 10% азелаїновою кислотою - 10% Azelaic Acid Booster. Сироватка у формі крему. Я вперше такою користувалась. Викликала невелике печіння, але подразнень знову ж таки не викликала. Висвітлила мені обличчя і почервонінь стало менше. Хороша малютка. :)

3 фото Paula's Choice - Clear - Oil-Free Moisturizer - Зволожувальний крем Oil-Free. Крем сподобався, для моєї комбінованої шкіри підійшов. Не викликав подразнень та не блистіло обличчя після нього.

Загалом враження склались у мене від даної продукції лише позитивні. Я не знаю, чесно, чи буду повномірні розміри замовляти, але косметика непогана, хороший склад має і звісно не викликала неприємниї відчуттів. :)

Після засобів я обов'язково на ранок використовую СПФ 50, це сказано у рекомендаціях. =D