Тетяна Супронюк

Приборкання норовливого

Приборкання норовливого
Приборкання норовливого

L'Oreal Paris Alliance Perfect
Легкий тональний крем для обличчя з гіалуроновою кислотою купую вже в другий раз.

Перше моє знайомство з цим тональним було років 3 тому. Тоді моя шкіра страждала від сильних висипань, розширених пор і деякі ділянки були занадто пересушеними, це проявлялось лущенням шкіри. Тональний крем підкреслював всі недоліки шкіри і виглядав жахливо на обличчі.

На сьогоднішній день моя шкіра теж страждає від висипань, але все не так погано, як було раніше. Пори звужені, підшкірних прищів немає, шкіра має рівний рельєф та не страждає від сухості.

Вирішила спробувати знову цей тональний засіб.

В результаті - якщо ви думаєте, що на вашій шкірі немає недоліків, то цей тональний обов'язково їх зробить!
Мімічні зморшки чи лущення? Він підкреслить їх, навіть якщо ви їх не бачите неозброєним оком.

Висновок - я цей тональний крем більше ніколи не куплю.
Я що ж робити? Гроші 💰 вже витрачено, в смітник викидати шкода, тому треба шукати варіанти використання тонального.

Для себе я вихід знайшла - змішування з іншим тональним.

Я змішую тональний крем L'Oreal Paris Alliance Perfect з тональним кремом Enough 8 Peptide і результатом дуже задоволена.
В результаті змішування я отримала гарний відтінок, хороші перекриваючі здібності тонального, а головне, тепер тональний не підкреслює недоліки шкіри.