Pilirina 💛💙

Avon Individual Blue Sunset. Так чим там пахне захід сонця?

Avon Individual Blue Sunset. Так чим там пахне захід сонця?
Avon Individual Blue Sunset. Так чим там пахне захід сонця?
Avon Individual Blue Sunset. Так чим там пахне захід сонця?
Avon Individual Blue Sunset. Так чим там пахне захід сонця?
Avon Individual Blue Sunset. Так чим там пахне захід сонця?

Я не є представником кампанії Avon, тому по праву можу вважати себе об'єктивним експертом з їхньої продукції. І не є фанатом цієі марки, але мені подобаються їхні аромати за якістю.

Можливо память тримає цю ольфакторичну залежність мого дитинства і мріі отримати натертий на руці каталогом бажаний аромат? Не знаю. Мабуть, це була ностальгія. Замовила "всліпу" у 2020 році для сина, як бюджетний варіант для навчання, бо він просто виливає на себе флактони, як бідони з водою. У нього багато парфумів різноі ціновоі категоріі і мене здивувало, що йому він літом "заходить". А я вважаю, що для нинішніх років він надто нудний, занадто монолітний і без фантазії.

Отже, про що ця туалетна вода?

Individual blue sunset - відноситься до сімейства фужерно-водних ароматів. Це говорить про те, що туалетна вода буде "смачною" та свіжою. Повинна була б бути, але ні. Не зовсім свіжак у класичному розумінні цього слова.

Піраміду складають:

Сонячний бергамот

Акорд Blue sun (цікавий інгрідієнт, знати б ще, що воно таке)

Випалене дерево (???)

Стійкість середня, але для такого співвідношення об'єму і ціни - шикарна. Аромат тримається годин так 5-6, після вловити його стає дуже складно.

Загалом аромат непоганий, уваги однозначно гідний. Принаймні, вечір ностальгії за 200 грн вам буде забезпечений!