Anna_feerie

#smilemakeupclub - відкриваю скриньку Пандори)))

#smilemakeupclub - відкриваю скриньку Пандори)))

Той випадок, коли згодилися ганебні фото моєї юності))). Саме так на мій погляд виглядав макіяж чи то в японському, чи то в китайському стилі). Насправді, тоді я ще не дуже зналася на візажних техніках, хоча стрілочка зроблена, та й брови 🤣. Але ж загалом це фото для мене дуже прикольне, адже в ньому співпало все: одяг (чому? чому я так одягалася?🤪), дивна зачіска (насправді там пучок, закріплений пензликами), а головне - неперевершений вираз обличчя суворого бійця-сумо 🤣🤣🤣.

#smilemakeupclub - відкриваю скриньку Пандори)))

Маючи від природи густі та широкі брови (заради яких дівчата трохи пізніше були ладні віддати майстрам півзарплатні), я не дуже вміла з ними вправлятись. Тому, вирішивши, що прийшов час змінити форму своїх "соболів", я зробила собі ось такий дивний вираз обличчя:

Тепер, навіть якщо раптом в моду повернуться ниточки а-ля Марлен Дітріх, я краще буду поза трендами, але з бровами))).

Діліться, хто також мав невдалий досвід взаємодії з пінцетом?)). Не дарма кажуть, що брови - то рамка нашого обличчя, зараз дивлюсь на себе і сміюсь вголос 😃😃😃.