Hanna Domashenko

#smilemakeupclub

#smilemakeupclub

Признатися чесно, в мене бьюті курйозів реально не було... Я в своєму підлітковому та юнацькому віці була дівчинкою сором’язливою з купою незрозумілих комплексів, тому й вважала, що експеременти не для мене: бліда шкіра, безформенні брови, малі вії, великий лоб, затонкі губи і так далі..😂і де воно все тільки бралося в тій нерозумній голові?)

Тому перед зміною чогось в собі я дооовго думала, читала відгуки, дотошно обирала майстра, або ж сама відповідально щось в собі міняла (брови, макіяж, експеременти з волоссям тощо).

Алееее…. Я добре пам’ятаю свій факап з, на той моментну, ну суууупер популярними парфумами від Montale Roses Musk😂😂 От тоді всі ним пахли, була купа підробок на розлив в переході метро, а мені хотілося саме оригінал!

Ви тільки уявіть той пречудовий літній, спекотний день. Я , така собі мила студентка з села, яка їздить до міста в універ на навчання в маршрутці 50 хвилин, спішу на пошту за посилкою) Радості немає меж - серед замовлених товарів на мене чекає пробник від Montale Roses Musk!😍 Я уявляла себе богинею: буду шикарно пахнути тими популярними духами, а на шлейф будуть збігатися просто всі хлопці з бажанням зі мною познайомитися. Звичайно, бо в мене ж хоч і пробник, але оригінал! Інакше й бути не може!! 😂То ж я не втрималася і зробила пару пшиків прямо на пошті, забрала решту посилки і пішла до маршрутки, бо треба було вже повертатися додому.

Година пік. Переповнена маршрутка. Жаркий, літній вечір. І Montale Roses Musk! Ви тільки уявіть собі те комбо! Всі бабульки, що були в радіусі біля мене були не дуже великими поціновувачами дорогих парфумів і на всю маршрутку говорили про те, яка зараз молодь безтактна, типу напшикаються тими духами, думають, що вони супер леді, а від них на кілометр тягне котиками та , вибачте, їх переповненими лотками😂😂

Сказати, що я була готова крізь землю провалитися - нічого не сказати))🤪😄

От тоді я гарно запам’ятала правило сезонності гардеробу парфумів та що мускус - то дуже тонка грань, так би мовити😂😂

А як вам Montale Roses Musk?.. Історія вище, то причина моєї непереносимості того аромату) досі той пробник лежить десь в шухлядці😁 І має все такий же шалений шлейф)