krislemly

Сиворотка від якої дійсно ростуть вії🫢

Сиворотка від якої дійсно ростуть вії🫢
Сиворотка від якої дійсно ростуть вії🫢
Сиворотка від якої дійсно ростуть вії🫢
Сиворотка від якої дійсно ростуть вії🫢

Почнемо з предісторії. Мої вії мене не влаштовували завжди, об’єктивно вони ніякі: тоненькі, ріденькі, куценькі, прямі, про те що ростуть в різні сторони я навіть промовчу. В далеких 2014-2017 роках коли були популярні натуральні масла я користувалась косторовою олією. Мастила нею вії і чекала на магічний результат. Думаю всі зрозуміли, що так і не дочекалась)

І ось листаючи відгуки в інтернеті на різні засоби натикнулась на сироватку від The ordinary. Мрія про довгі вії не покидала тому звісно замовила.

Що я отримала?

Картону коробочку з флакончиком сировотки. Оформлення мінімалістичне, мені подобається. Щіточка дуже зручна.

Обєм: 5мл.

Аромату засіб не має.

Очі не пощіпує, відчуття комфортні, ніби нанесла звичайну водичку.

Спосіб застосування: ноносимо засіб по лінії росту вій, ніби малюючи стрілочку. Один раз на день, я наносила на ніч.

Проаналізувавши склад, я дійшла висновку, що хоча його і не можна назвати повністю натуральним, але в ньому переважають корисні інгредієнти: пептиди, екстракти рослин, пантенол і тд. Тішить відсутність парабенів, силіконів, аромату, барвників.

Результат. Користуючись сироваткою приблизно півтора місяця я почала помічати певні зміни. Вії точно стали більш міцними, вже не виглядали такими куценькими як раніше. В зовнішніх кутах очей трішки подовжились. Особливо це було помітно коли наносила туш. Вії стали більш охайними, ніби почавши рости в одному напрямку.

Не можу сказати, що я прямо вражена результатом. Він об'єктивно не однозначний.

Можливо хтось порадить ще якусь "штучку" для вій?)