Relance Hyaluronic Acid + Macadamia Oil Face Cream

Relance Hyaluronic Acid + Macadamia Oil Face Cream

Я використовувала Relance Hyaluronic Acid + Macadamia Oil Face Cream для зволоження до того як перейшла до більш якісної корейської косметики, цей крем мені достатньо сподобався, бо виконував свою основну функцію зволоження та живлення шкіри.

Крем досить легко наноситься і швидко вбирається, не залишаючи жирних слідів або липкості на моїй шкірі. Я застосовувала його вранці та ввечері після очищення обличчя. Цей крем має приємний запах та не викликає подразнення шкіри.

Після використання цього крему шкіра стала більш зволоженою та еластичною, виглядала більш свіжою та здоровою. Крем також містить гіалуронову кислоту, що допомагає зберегти вологу в шкірі, тому шкіра виглядала більш зволоженою на протязі дня.

Одним з плюсів Relance Hyaluronic Acid + Macadamia Oil Face Cream є те, що він підходить для всіх типів шкіри, в тому числі для чутливої шкіри. Крем допомагає зберегти баланс вологи в шкірі та запобігає втраті вологи, що може бути особливо корисним в зимовий період, коли повітря буває більш сухим.

Загалом, я була задоволена Relance Hyaluronic Acid + Macadamia Oil Face Cream та його дією на мою шкіру