Марина ✨

Бюджетний крем для проблемної шкіри обличчя схильної до появи жирного блиску

Бюджетний крем для проблемної шкіри обличчя схильної до появи жирного блиску
Бюджетний крем для проблемної шкіри обличчя схильної до появи жирного блиску
Бюджетний крем для проблемної шкіри обличчя схильної до появи жирного блиску

Ця лінійка для догляду за обличчям ю від Eveline відносно нова, відгуків мало, тому я все не наважувалась її спробувати.

☝🏻Одразу поясню, що у мене комбінована шкіра обличчя: жирна в Т-зоні, схильна до надмірного виділення себуму і іноді з’являються поодинокі висипання.

Використовувала поки що 3 тижні і можу висловити свою думку 💭

▪️ текстура - ✅ крем не жирний, добре розподіляється, на обличчі не відчувається, вбираеться достатньо швидко.

Має зелений колір, який робить почервоніння менш яскравими, незначною мірою вирівнює тон шкіри.

▪️ запах - ✅ приємний запах доглядової косметики, не яскраво виражений.

▪️ ефект :

✅ матуючий єфект не значний, але після застосування крему шкіра гладенька і без блиску

( десь 2-3 години точно);

✅ підтримує чистоту обличчя - обличчя залишається чистим більш тривалий час ( якщо не використовувати декоративну косметику);

✅ непересушує, а навіть трохи зволожує шкіру;

✅ приємне відчуття свіжості після використання крему вранці і ввечері

Особисто для мене ще один ➕ , що можна використовувати і вранці, і ввечері.

При постійному використанні продукту 2рази/ день, об'єму 75 ml вистачить на 2-2,5 місяці.

❕Якщо ви у пошуках БЮДЖЕТНОГО крему для шкіри схильної до надмірного виділення себуму (який, в свою чергу призводить до появи недосконалостей) - тоді вам підійде цей крем.

Крем надає чистоти і свіжості шкірі обличчя, але ніяк не усуває висипання, чорні цятки і інші проблеми шкіри. Він і не повинен цього робити, бо крем маруючий - це його основна дія☝🏻

Як для такого бюджетного засобу єфект не поганий👌🏻

Буду ще замовляти сироватку цієї ж серії.

📌Для проблемних ділянок під час загострення, я використовую інший крем. Він є більш єфективним.

Марина ✨
6
Підписники
0