Alyona Fedyk

Консилери від українського бренду: легкі та комфортні

Консилери від українського бренду: легкі та комфортні

Починала я знайомство з O’BAYS саме з вже відомого тінту, який дійсно вважаю мегакрутим продуктом. Якщо протестовані мною засоби гідні уваги, значить і консилери стануть моїм must have’ом – подумала я. Але ці (спойлер – хороші) крихітки для мене виявились надто легкими. А бренд попереджав… Про що тут казати: я використовую L’Oréal Infaillible, які дійсно перекриють навіть чорну діру:)

Консилери від українського бренду: легкі та комфортні

Легкі, невагомі, дуже ніжні та делікатні – ці консилери ідеально підійдуть тим, у кого немає дуже видимих синців під очима. Аби вирівняти тон та приховати незначні недоліки – супер варіант! Мої ж синячки він не перекрив. Хоча по фото нижче результат все-одно видно. Принаймні, O’BAYS значно зменшив видимість пігментації.

За що його варто любити?

  • дуже природні відтінки, які гарно адаптуються під твій тон шкіри;
  • легко розтушовується і вбивається в шкіру, утворюючи рівний та легкий тон;
  • після деякого часу утворює напівматове покриття (це не гіперматовість, але й не сяйливий фініш);
  • відмінна адаптація до відтінку шкіри: по фото видно, що і 01, і 03 гарно дивляться на шкірі;
  • не сушить шкіру, як це часто буває у консилерів. З Infaillible, наприклад, це не працює:) Він агресивніший, але в моєму випадку і результативніший.

Відтінок 01 – світлий, але, думаю, для дуже блідої шкіри він буде затемний. Красивий натуральний тон без жовтого та рожевого відтінку.

Відтінок 03 – бездоганний для злегка засмаглої шкіри.

Ще одна особливість – це мініатюрний фетровий аплікатор, який, в порівнянні з іншими консилерами доволі пружний. Якщо потрібно нанести його точечно, будьте певні – він справиться з цією задачею.

Мій вердикт. Все ж, як би я не сперечалась на рахунок щільності, я провела йому краш-тест на шкірі під очима. Як на такий легкий продукт, його стійкість доволі непогана. Консилер зберігає відносно рівне покриття навіть через години носіння, яке практично не провалюється та не підкреслює зморшки. Якщо потрібен легкий варіант – думаю, цей засіб вам підійде. До речі, вкотре наголошую, що бренд вказує відтінок продукту лише на етикетці, яку ти одразу ж знімаєш при першому використанні(