Анастасія Фоміна

Відкриваю для себе світ альгінатних масок🤿

Відкриваю для себе світ альгінатних масок🤿

Сьогодні відбулось мое знайомство з альгінатними масками.Я обрала маску від українського бренду Tink.Ця маска відновлююча з томатом і пептидами.

Відмічу,що тут дуже зручна коробочка,сама маска це рожевий порошок,має до речі приємний аромат.Додаючи воду і розміщуючи ми отримуємо субстанцію ,яку швиденько наносимо на шкіру обличчя.Взагалі ідеально робити це лежачи і краще щоб вам її хтось наносив.Нанесення впринципі не дуже складне,хоча я його боялась,бо читала,що багато хто не встигав її нанести,бо вона засихала одразу в коробочці.Нанесла я середнім шаром,плюс-мінус рівномірно.Під час застигання маска не викликає ніяких неприємних відчуттів.Після застигання маску знімати з обличчя особливий кайф.Знімається теж безпроблемно.

Моя шкіра після використання цієї маски одразу переродилась неначе.Став свіжіший та рівніший тон шкіри,мої маленькі висипи сгладилися,шкіра неначе підтягнулася і пори в області носа звузилися.Шкіра м‘яка та гладка,не відчувається текстурність зовсім.Усі лущення які були теж зникли кудись.

Мені капец як сподобалась маска,від мене точно 5+.Точно буду купувати ще.Як приємно відкрити для себе щось нове,так ще і за смішну ціну і від українського виробника.

Відкриваю для себе світ альгінатних масок🤿