Olexandra

Крем для контуру очей від 🇺🇦 виробника

Крем для контуру очей від 🇺🇦 виробника

Вітаю!

Користуєтесь засобами для контуру очей? Недавно шукала крем під очі і натрапила на продукцію Relance.

Активні речовини ретинол і ферулова кислота, що входять до складу засобу підсилюють дію один одного, що сприяє поглинанню у глибокі шари шкіри. Так пише виробник. Звісно, що ми це перевірити не можемо, тому сподіваюсь, що це так)

якщо я не помиляюсь, то косметика, яка містить ретинол не рекомендована для вагітних, оскільки негативно впливає на розвиток плоду. Тому, майбутні мамочки будьте обережні.

Що стосується самого продукту.

Флакон з дозатором має простий дизайн як і вся продукція. Такий вигляд мені подобається.

Крем має легку консинстенцію, легко наноситься і поглинається. Запах особисто для мене специфічний тому, що до цього користувалась засобами, які в основному не мали яскраво вираженого запаху. Не викликає неприємних відчуттів.

Щодо ефекту, поки не зрозуміла. Можливо через те, що пройшло мало часу з початку користування. В майбутньому хотіла б спробувати ще щось з продукції Relance.

Дякую за увагу! Пробували косметику нашого бренду? Що сподобалось? Пишіть у коментарях)

Крем для контуру очей від 🇺🇦 виробника
Крем для контуру очей від 🇺🇦 виробника