Ксенія 💫

Продукт 3в1. Справжня магія з твоєю шкірою.Спресована сироватка від улюблених корейців.

Продукт 3в1. Справжня магія з твоєю шкірою.Спресована сироватка від улюблених корейців.

Вітаю усіх!

Розповім про найвідоміший гібрид крему та сиворітки від моїх улюблених корейців. Про той засіб, який в моєму арсеналі уже напротязі 4 років і я його замовляю знов і знов, бо дійсно вважаю унікальним. Чому? Про це далі...

Продукт 3в1. Справжня магія з твоєю шкірою.Спресована сироватка від улюблених корейців.

Засіб має повнорозмірну версію 50 мл, та такі міні по 10 мл, що досить зручно і економічно вигідніше 😉. Хоча міньки здавалося б лише 10 мл, але повірте моєму досвіду, що вам її вистачить досить надовго. Це не той засіб, яким ви будете користуватися кожного дня, в моєму випадку це SOS-продукт - коли треба одночасно зробити і насичену маску, тонізування і зволожить все кремом. Ось це саме той випадок, коли 1 баночка заміняє 3!

Частіше усього я використовую Pressed Serum Tundra Chaga після якихось кислотних ( https://club.makeup.com.ua/post/6510/) або ж очищаючих продуктів (https://club.makeup.com.ua/looks/6169/).

текстура досить незвична, принаймні в мене ніколи нічого подібного не було: спочатку це щось гелево - ніжно-кремове, потім коли текстура розподіляється по шкірі проявляється більш водянистість, а далі - максимальне зволоження.

Цей продукт слід використовувати правильно : наносити на вологе обличчя. Не сухе! Тоді ви зрозумієте максимально його функціонал! Це настільки для мене must have, що в моєму догляді є зажди запасна баночка.

Для моєї вікової нормальної шкіри це прекрасний засіб, який повноцінно може замінити декілька. Також рекомендую його як помічника, коли ви випадково "перебули" на сонці - від відчуття стянутости не лишиться і сліду.

Тобто, використання цього продукту може бути різностороннім в догляді за обличчям, а що саме головне це, в першу чергу, максимальна насиченість (наявність у складі масел) і зволоженість шкіри. Особливо рекомендую для вікової та сухої, та в період холодів.

Сподіваюсь, була корисною.

З повагою, Ксенія ✨