Ксенія 💫

Сплеш-маска - супер досягнення в догляді за шкірою.

Сплеш-маска - супер досягнення в догляді за шкірою.

Сплеш-маска... це словосполучення для багатьох зараз вже не нове. Але років 5 тому, коли бренд BLITHE випустив свої перші продукти, я наважилася на цю покупку. І відтоді вони є моя любов.

Сьогодні про одну в трьох сплеш-масок від цього бренду, а саме Energy Yellow Citrus & Honey.

Об'єм: 150 мл.

Виробник: Пд. Корея

Бренд: BLITHE

Вартість: 25 $

Термін придатності : 6 міс. з моменту відкриття.

Тип шкіри: жирна, проблемна, комбінована, нормальна, вікова.

Призначення : тьмяна, схильна до пігментації шкіра.

Дія : зволоження, аnti-аging, недосконалення, пігментація, шелушіння, акне.

Сплеш-маска - супер досягнення в догляді за шкірою.

В основі усіх сплеш-масок від #BLITHE йде молочна кислота. Тому, хто хотів спробувати кислоти, це ваш випадок. Не варто боятися, бо тут м'яке, навіть делікатно відшліховування.

Саме в цвй сплэш-масці з екстрактом цитрусів та меду Energy Yellow Citrus&Honey:

  • Молочна кислота – м' яко очищає шкіру, Забезпечує ефективний, але делікатний пілінг та глибоке очищення пор.
  • екстракт меду – активно насичує і зволожує шкіру, виріанює її рельєф, допомагає розгладити заломи.
  • екстракти цитрусів (лимон, апельсина) – насичені природним витаміном С. Сприяє освітленню шкіри, допомагає заробігти появі веснянок.
  • масло сандалового дерева ефективно працює проти запалень, стимулює процеси оновлення клітин шкіри, запобігає появі вікових змін.

По консистенції сплеш-маски мають маслянисто-рідку текстуру світло-жовтого кольору в даному випадку. На шкірі колір ніяк не проявляється, просто прозора водичка.

Так як це Energy Yellow Citrus, то і аромат її відповідно схожий на цитрусові; віддалено чути нотки евкалипту як на мене. На шкірі він тримається, поки маска на вас.

Дана маска мультифункціона :

🍊Для обличчя використовувати виробник рекомендую так:

після очищення на вологу шкіру. Налліть засіб в ковпачок та добавте невелику кількість води. Нанесіть отриману суміш на шкіру, начебто вмиваєтесь. Потім промокнути лице рушником.

🍊Для волосся як ополяскувач. Тим самим роблячв волосся гладким та шовковистим.

🍊Для тіла. Такий спосіб як і з лицем, потримати 15 хвилин і змити.

Признатись чесно, я використовую лише для обличчя, бо то шикарноє удовольствіє все інше 😁

Я давно користуюся, тому наношу не розбавляючи: в мене немає при цьому якихось неприємних відчуттів та подразнень. Але спочатку вона трішки щіпала шкіру, коли вперше нанесла, майте на увазі. Я давно користуюся, тому наношу не розбавляючи: в мене немає при цьому якихось неприємних відчуттів та подразнень. Але спочатку вона трішки щіпала шкіру, коли вперше нанесла, майте на увазі.

В мене шкіра вікова з усім, що випливає. Тому я в першу чергу турбуюся за тургор, за натуральне сяйво, за меншу кількість пігментації. І ці маски мені чудово в цьому допомагають. Я використовую раз на тиждень або 2, чергуючи з іншими, але не рідше.

Вона робить шкіру гладенькою, відшліфованою,пори стають значно менші. Особливу увагу хочу звернути тих, хто має висипання, акне. Саме ця сплеш-маска розрахована більше на покращення шкіри з проблемами : вона гарно з цим бореться, зглажує нерівності.

За рахунок ефірних масел не пересушеною. Після неї нереально наноситься мейк. Якщо вам потрібно привести своє лице перед якимось важливим заходом мати результат як після салону, то це мої рекомендації.

А постійне використання надасть вам змогу триматися без походів до косметологів досить тривалий час.

Також про ще одну сплеш-маску від бренду Blithe з антивіковим більше ефектом розповідаю тут

https://club.makeup.com.ua/post/17245/

Тандемом у мене з цими масками йде після ще один чудо продукт від BLITHE - https://club.makeup.com.ua/post/6974/

Це ідеальне комбо для моєї шкіри.

Сподіваюсь була корисною.

З повагою, Ксенія ✨