BELENKAYA

Рідкі тіні O'BAYS + лайфхаки по нанесенню

Рідкі тіні O'BAYS + лайфхаки по нанесенню

Нещодавно побачила нові рідкі тіні від бренду O'BAYS, тому що як сорока-ворона не змогла пройти повз блискучок. Тому тримайте огляд, свотчі, лайфхаки та і взагалі перше враження.

Дуже сподобався цей формат тіней, тому що такі самі аплікатори мають блиски для губ O'BAYS. Зручна упаковка, справний обмежувач, який дозує продукт і м'якенький аплікатор.

Я взяла потестити два відтінки: gold та pearl. Ну і що, що це нюдовий нюд? Зате який! Перші враження були позитивними, адже при нанесенні тіні не залишали смужок (а цим дуже грішать перламутри), швидко висихали, і не рухались при терті пальчиком. Коротше кажучи, затест на руці — успєшний успєх :)

Думаю треба зазначити, що я маю жирний тип шкіри і досить вологі повіки, тому якщо ви така ж як я, уважно читайте далі.

Я звикла, що для нанесення вологих тіней не потрібно нічого окрім пальця, але не в цьому випадку. При першому макіяжі очей я зіштовхнулася з моментом, коли намагаєшся розтушувати ще вологі тіні рукою, але вони переходять на сам палець і неначе забирають всю блискучу текстуру з очей. Але не біда, не всі косметичні продукти поводять себе однаково, тому вирішила дати шанс рідному аплікатору. І знаєте, все пройшло чудово!

  • На рухливу частину повіка я сміливо наносила безпосередньо з туби, а кордони розтушовувала прихлопуючими рухами, не чіпаючи основу;
  • Тіні самофіксуються і тримаються навіть без бази. Повірте, для людини із навислим типом повіки це справжня знахідка, ще й за таку смішну ціну.

Обидва відтінки дуже сильно відбивають світло, тому вловити полутони вдається тільки в житті (вперше зненавиділа камеру на своєму телефоні, бо дуже хотілося показати які вони різні саме на очах).

Але саме за рахунок цих блискучих частинок вдається отримати дуже свіжий та ненав'язливий макіяж очей, адже до цього всіляки шимери я використовувала тільки по великим святам :)

І це чудове переливання вже в застиглому вигляді!

Хоч я і зіштовхнулася з певними труднощами у нанесенні, але приноровилася і отримала дійсно стійкі, привабливі та недорогі тіні, які повністю виправдали мої очікування. Тепер досягнути вологого сяйва можна і без липкості на очах!