Опанасенко Татьяна

Sane made in Ukraine

Після пробників в замовленнях вирішила придбати декілька позицій від Sane. А саме цю пінку та тонік з PHA+AHA кислотами та вітаміном С. До цього користувалася майже всіми продуктами лінійки Ritual від Relance. Для експерименту повністю виключила з використання продукти Relance та місяць користувалася тільки пінкою та тоніком (для зволоження шкіри вже майже пів року користуюся тільки денним кремом з SPF20 від L'Oréal). Результати я побачила вже через тиждень) В мене комбінована та проблемна шкіра, Т-зона та підборіддя жирна, в інших місцях нормальна, але з висипаннями, закритими комедонами, пігментацією та розширеними порами... Як то кажуть повний набір 😅 Вже за тиждень використання помітно очистилися пори і загалом тон шкіри та стан набув свіжішого вигляду. Ще через тиждень почали виходити на поверхню закриті комедони та поступово загоюватися. Деякі з них я не утримувалася та чавила, що зрозуміло було помилкою і призвело до повільного загоєння... Наразі розпочалася менструація і з'явилися висипи, але якщо до використання sane це були пустули та вузли, то зараз це звичайні поверхневі прищі, в найгіршому випадку папули, які починають загоюватися вже на наступний день після появи. В цілому, я дуже задоволена і приємно здивована, що за таку ціну продукт досить дієвий та реально не тільки є щоденним профілактичним доглядом, а і активно покращує стан шкіри та бореться з проблемами! Наразі в дорозі до мене замовлення, в якому ще три продукти від sane😁 Перший це той самий тонік, бо замовляла малий об'єм, який скоро закінчиться і заздалегідь роблю запас 😁 Другий це сироватка з ретинолом, а третій маска з PHA+AHA кислотами та Spirulina. Так як ретинол з кислотами потрібно поєднувати або чередувати в використанні обережно та правильно, щоб ще більше не нашкодити шкірі, я буду індивідуально консультуватися з косметологом. Сподіваюся більшість ж знала те, що ретинол одночасно в поєднанні з кислотами використовувати не рекомендується? З великою вірогідністю це призведе до подразнення шкіри, покрасніння, сухісті і лущення. Тому як тільки буде підібраний безпечний спосіб використання, я випробую і їх) Якщо результат буде так само чудовий, то також залишу відгук під якимось з продуктів) Намагалася написати все якомога детальніше, щоб при перегляді та виборі цього продукту легше було зрозуміти, що саме він з себе представляє 😅 Сподіваюся комусь мій відгук буде корисним 😁

0
0